سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / لالاس: زلاتان به گلکسی خواهد آمد

لالاس: زلاتان به گلکسی خواهد آمد

مدیر سابق باشگاه ال ای گلکسی اعتقاد دارد زلاتان در آینده به این باشگاه خواهد پیوست.

یونایتد فنز– به گزارش sun الکسی لالاس ادعا میکند ال ای گلکسی مذارکراتی با یونایتد برای تبدیل کردن زلاتان به گرانترین بازیکن آمریکا داشته است. مدیر سابق این باشگاه آمریکایی میگوید این تیم در شرایط خوبی برای به خدمت گرفتن این بازیکن قرار دارد.

لالاس که در سال ۲۰۱۴ این باشگاه را ترک کرد اصرار دارد که این باشگاه روابط بلند مدتی با زلاتان داشته است و در این تابستان یا تابستان سال آینده میتوانند او را به خدمت بگیرند. او در مصاحبه با bbc radio five live گفت:

گفتگوهایی و ارتباطاتی در رابطه با این انتقال انجام شده است. گلکسی باشگاه بزرگی در آمریکاست. آنها کارهای بزرگی انجام میدهند و خرید های جذابی میکنند. این چیزی است که آنها برای آن ساخته شده اند و این نوع خرید ها به همین منظور است.

باوجود ادعاها مبنی بر موفق نشدن زلاتان در انگلیس و تا به اینجا عالی بوده است. در این تابستان قرارداد او به اتمام میرسد در حالیکه مورینیو بدنبال حفظ او است. اما گزارشات حاکی از آن است که گلکسی حاضر است رکورد بیشترین دستمزد را برای او بزند تا متقاعدش کنند و لالاس اعتقاد دارد که این باشگاه چیزهایی بیشتر از پول میتواند به او بدهد:

فوتبال برای زلاتان فقط این نیست که به آمریکا بیاید تا پول بگیرد بلکه میتوانید برند خود را در مارکتی که هرروز بزرگتر میشود افزایش دهید. فکر میکنم آنها شانس خرید او را دارند شاید امسال شاید سال بعدـ فکر میکنم آنها به این کار علاقه دارند.

 

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *