پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / قرارداد کریک به زودی تمدید میشود
MANCHESTER, ENGLAND - SEPTEMBER 24: Michael Carrick of Manchester United during the Premier League match between Manchester United and Leicester City at Old Trafford on September 24, 2016 in Manchester, England. (Photo by James Baylis - AMA/Getty Images)

قرارداد کریک به زودی تمدید میشود

پس از عملکرد خوب کریک در فصل جاری مسئولان منچستریونایتد به فکر تمدید قرارداد این بازیکن هستند.

یونایتد فنز- سرمربی منچستریونایتد به سران باشگاه اطلاع داده است که میخواهد قرارداد هافبک ۳۵ ساله ی خود را با دستمزد هفتگی ۸۰ هزار پوند برای یکسال دیگر تمدید کند.
اگر این تمدید انجام شود کریک وارد یازدهمین فصل خود در الدترافورد خواهد شد. او در سال ۲۰۰۶ از تاتنهام به شیاطین سرخ پیوست. نمایندگان کریک صحبتی با باشگاه درمورد تمدید نداشته اند ولی مذاکرات به زودی آغاز خواهند شد. کریک یکی از عاملان اصلی موفقیت منچستریونایتد است و در ۱۵ بازی ای که فیکس بوده است منچستریونایتد شکست نخورده است.
یکی از منابع نزدیک به باشگاه گفت:

خبر تمدید قرارداد کریک به زودی اعلان خواهد شد. او میخواهد که در باشگاه بماند. ژوزه با مدیران و مالکان صحبت کرده است و به نظر میرسد که آنها را قانع کرده باشد. ولی هنوز چیزی در مورد این تمدید قرار به مایکل کریک گفته نشده است.
انتظار میرود که قراردادی با شرایط قرارداد فعلی اش به او پیشنهاد شود. ژوزه نمیتواند این اخبار را دور از دسترس رسانه ها و مطبوعات نگه دارد. تصمیم ژوزه مبنی بر نگه داشتن او در تابستان در باشگاه اکنون که کریک عملکرد خوب و تاثیرگذاری داشته است بسیار قابل دفاع و توجیه است.

nintchdbpict000277780834-e1480591299221

پیش از این در این هفته سان گزارش داد که هنوز پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی منچستریونایتد به کریک داده نشده است. قرارداد فعلی او در پایان فصل به پایان میرسد و او حالا آزاد است تا با باشگاه های خارجی مذاکره کرده و یک پیش قرارداد برای فصل بعد امضا کند.
مورینیو در نوامبر اقرار کرد که با خواسته ی قلبی اش این ملی پوش سابق را در باشگاه نگه داشت و گفت که همیشه به سبک بازی او علاقه مند بوده است.

او همیشه بازیکن فوق العاده ای بوده است و من همیشه او را دوست داشته ام.
من واقعا افسوس میخورم که زمانی که او ۲۵ ساله بود سرمربی او نبودم و حالا که ۳۵ساله است او را در اختیار دارم.

کریک که طور قرضی در بیرمنگام و سویندون تاون بازی کرده است به ازای ۱۴ میلیون پوند از تاتنهام به منچستریونایتد پیوست. او بیش از ۳۰۰ بازی زیرنظر فرگوسن، مویس، فن خال و مورینیو در منچستریونایتد انجام داده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *