فوری: منچستریونایتد قرارداد پل پوگبا را تمدید کرد
فوری: منچستریونایتد قرارداد پل پوگبا را تمدید کرد

فوری: منچستریونایتد قرارداد پل پوگبا را تمدید کرد

یونایتد فنز- به گزارش ManchesterEveningNews، منچستریونایتد قرارداد بازیکن ۲۷ ساله را تا ژوئن سال ۲۰۲۲ تمدید کرده است. گفته می شود که این تصمیم پس از ابزار علاقه پل پوگبا به انتقال به رئال مادرید در هفته گذشته، گرفته شده است. 

 

از زمانی که اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه، در سال ۲۰۱۳ بند تمدید یک ساله را معرفی کرد، اولین تصمیم منچستریونایتد، استفاده و فعال کردن این بند در قرارداد بازیکنانش است. پوگبا در سال ۲۰۱۶ با مبلغ ۸۹ میلیون پوند، که رکوردی جهانی در آن زمان بود، به باشگاه انگلیسی پیوست، اما گفته می شود که رویای او، انتقال به رئال مادرید است؛ باشگاهی که در مارس ۲۰۱۹، باز هم زین الدین زیدان را به عنوان سرمربی اش منصوب کرد.

 

یونایتد در تابستان آینده برای فروش بازیکن فرانسوی تحت فشار خواهد بود، زیرا در آن زمان فقط یک سال از مدت قرارداد او باقی خواهد ماند؛ مگر اینکه باشگاه از حالا تا پایان فصل قرارداد جدیدی با پوگبا به انعقاد برساند. سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در کنفرانس خبری صبح جمعه خود اظهار داشت:

پوگبا بازیکن ماست. او قرار است دو سال دیگر اینجا باشد و من مطمئن هستم که پل تمرکزش را روی این گذاشته است که بیشترین تلاش خود را برای ما انجام دهد و ما نیز می خواهیم بیشترین سخت کوشی را از پل ببینیم. اطمینان دارم که طی دو سال آینده بهترین نتیجه ها را از او خواهیم دید.

پوگبا تابستان گذشته گفت که زمان یافتن چالشی جدید در جای دیگر فرا رسیده است؛ همچنین مدیر برنامه او، مینو رایولا، در ژانویه بیان کرد که قصد ندارد هیچکدام از موکلینش را به منچستریونایتد ببرد. مدیر برنامه ایتالیایی در مارس گفت که می خواهد بازیکن بزرگی را به رئال مادرید منتقل کند و بازگشت زیدان به مادرید را نیز دلیل علاقه پوگبا به ترک منچستر عنوان کرد. سولشر سال گذشته از تلاش وقیحانه زیدان برای بر هم زدن تمرکز پوگبا، عصبانی شد. 

 

زیدان در تابستان ۲۰۱۶، رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز، را تحت فشار قرار داد تا با منچستریونایتد بر سر جذب پل پوگبا رقابت کند، اما پرز قبول نکرد و هافبک فرانسوی با مبلغ ۸۹ میلیون پوند به جمع شیاطین سرخ پیوست. ترجیح پوگبا فشار برای انتقال به مادرید بود، اما رایولا به او توصیه کرد که با شرط انتقال به رئال در سه سال بعد، به منچستریونایتد بازگردد.

درباره ی محمد آذری

مطلب پیشنهادی

معمای پوگبا و فن د بیک؛ چگونه از هر دو استفاده کنیم؟

اوله گنار سولشر بعد از تساوی با چلسی از سوی هواداران به دلیل انتخاب ترکیب …

یک دیدگاه

  1. خشکسالی، دروغ و یک مشت حاشیه. بودنش تا حالا برامون فایده ای نداشته. دلش با تیم نیست. حواسش جای دیگست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *