دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / فرگوسن: شکستن رکورد رونی فوق العاده سخت خواهد بود

فرگوسن: شکستن رکورد رونی فوق العاده سخت خواهد بود

پس از تبدیل شدن رونی به بهترین گلزن تاریخ شیاطین سرخ فرگوسن  در مصاحبه ای به تمجید از او پرداخته است.

یونایتد فنز- سرالکس فرگوسن موفقیت رونی در پشت سرگذاشتن بابی چارلتون به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه را بسیار برجسته و شگفت انگیز توصیف کرده است.
مردی که در سال ۲۰۰۴ رونی را به باشگاه آورد و با این انتقال او را تبدیل به گران ترین فوتبالیست نوجوان دنیا کرد در طول یک مصاحبه ی اختصاصی با شبکه ی اختصاصی باشگاه بسیار خوشحال بود و رونی را تحسین میکرد. سرالکس اذعان داشت که این برای هرکسی از جمله ستاره ی جوان شیاطین سرخ سخت خواهد بود که رکورد جدید ثبت شده را هر زمانی که رونی آخرین گل خود برای شیاطین سرخ به ثمر رساند بشکند. او گفت:

خب، فکر میکنم این رکورد برای ۴۴ سال پایدار بود و هنگامی که وین رونی به باشگاه پیوست من هرگز نمیتوانستم تصور کنم که کسی بتواند رکورد سربابی را بشکن. بنابراین موفقیت او بسیار پر اهمیت و برجسته است. او ۲۰۰ بازی کمتر از بابی چارلتون انجام داده است و موفق به شکستن رکورد شده است که این موفقیت را حتی شگفت انگیز تر میکند. من فکر نمیکنم که کسی بتواند رکورد رونی را بشکند. نمیتوانم بگویم هرگز-هرگز نگو هرگز- ولی اگر به فوتبال مدرن امروزی نگاه کنید منچستریونایتد یکی از معدود باشگاه هایی است که میتواند بازیکنان را بیشتر از ۱۰ سال نگه دارد.

wayne-rooney-sir-alex-ferguson-football-manchester-united_3756682

حالا این امر بسیار سخت است ولی اگر به زمان من نگاه کنید، و یا حتی به زمان سربازبی، ما بازیکنانی را داشتیم که بیشتر از ۱۰ سال در این باشگاه ماندند. بازیکنان بسیاری این کار را انجام دادند و رونی یکی از آنهاست. ولی در فوتبال مدرن امروز شما میبینید که تعداد بازیکنانی که در باشگاهی بیش از ۱۰ سال بازی میکنند کمتر و کمتر میشود. برای مثال ژوزه از مارکوس راشفورد یاد کرد و او باید برای ۱۰ سال آینده هر فصل بیش ۲۰ گل به ثمر برساند و این کار سختی خودش را دارد. شما امیدوارید که این دوام داشته باشد و او بیشتر از ۱۰ سال در این باشگاه بماند ولی حالا بازیکنان کمی اینکار را انجام میدهند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *