دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / فرگوسن: برای جذب مالدینی تلاش کردم اما جواب رد شنیدم

فرگوسن: برای جذب مالدینی تلاش کردم اما جواب رد شنیدم

سرمربی افسانه ای شیاطین سرخ گفته است که در زمانی که سرمربی منچستریونایتد بود قصد جذب مالدینی را داشت.

یونایتد فنز- سر الکس فرگوسن همیشه در نقل و انتقالات زیرک و با تدبیر عمل میکرد اما با این حال حتی بزرگترین سرمربی تاریخ بریتانیا هم نتوانست مالدینی را ترغیب به خروج از میلان کند. این مدافع ایتالیایی یکی از معروف ترین بازیکن های تک باشگاهی تاریخ است. او برای میلان در طول ۲۴ سال ۹۰۴ بازی انجام داده است. او با میلان فاتح هفت سری آ، پنج لیگ قهرمانان و چهارده عنوان با ارزش دیگر شده است. او ۱۲۷ بازی ملی نیز انجام داده است.

در مراسمی که سه شنبه شب در نیویورک توسط Aon برگزار شده بود مالدینی به روی استیج و کنار سرالکس آمد تا برنامه های تور ۲۰۱۷ را اعلام کنند. سرمربی سابق منچستریونایتد داستان جالبی درباره ی زمانی که او مشتاقانه جویای شرایط به خدمت گیری مالدینی از میلان شده بود تعریف کرد:

من سعی کردم ولی وقتی پدر او را ملاقات کردم او بسیار سرسخت بود. وقتی از او پرسیدم که آیا دلش میخواهد پسرش برای منچستریونایتد بازی کند. او فقط سرش را نشان داد و من متوجه شدم که کاری از پیش نخواهم برد.او گفت: پدر بزرگ من میلانی بود، پدر من هم همینطور، من نیز میلانی هستم و شرایط برای پسرم نیز همینطور خواهد بود پس این ماجرا را فراموش کن.

مالدینی که در سن چهل سالگی و در می ۲۰۰۹ بازنشسته شد از این تقاضای سرالکس بی اطلاع بود ولی مودبانه گفت که اگر هم آن زمان از این موضوع با خبر میشد باشگاه محبوبش میلان را ترک نمیکرد. او گفت:

بخش خوب ماجرا اینجاست که پدرم هرگز در این باره با من صحبت نکرد. گرچه اگر هم موضوع را با من در میان میگذاشت من میلان را ترک نمیکردم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *