سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / غول های شهر منچستر مقصد احتمالی مدافع راست تیم والنسیا

غول های شهر منچستر مقصد احتمالی مدافع راست تیم والنسیا

ژائو کانسلو در تابستان پیش رو به احتمال زیاد از والنسیا جدا خواهد شد و رسانه ها لیگ جزیره را به عنوان مقصد احتمالی او معرفی میکنند.

یونایتد فنز- منچستریونایتد و منچسترسیتی اگر بخواهند مدافع راست باشگاه والنسیا، ژائو کانسلو را جذب کنند کار سختی پیش رو نخواهند داشت.
این بازیکن در چند ماه گذشته به هر دو تیم لینک شده است و آینده ی او در لالیگا هنوز نامشخص است. حالا نشریه ی Deporte Valenciano مدعی است که صاحب باشگاه والنسیا قصد فروش کانسلو را دارد چرا که نیازمند به پول است و میتواند هماهنگی لازم را با قوانین فیر پلی مالی به دست آورد.

گفته میشود صاحب باشگاه میخواهد کانسلو را به قیمت ۳۰ میلیون یورو بفروش برساند و حالا خورخه مندز وظیفه خواهد داشت تا این بازیکن را در ازای ۳۰ میلیون یورو بفروشد. گفته میشود بارسلونا بیشتر علاقه را به جذب کانسلو دارد ولی حالا این نشریه مدعی است که با جدایی انریکه ممکن است این انتقال انجام نشود. و خورخه مندز باید با استفاده از روابطی که دارد مقصد دیگری برای این بازیکن پیدا کند و باید یک باشگاه را متقاعد کند که کانسلو ۳۰ میلیون یورو می ارزد.

منچستریونایتد حتی قبل از اینکه مورینیو به این باشگاه بیاید روابط خوبی با خورخه مندز داشت. ولی با درخشش والنسیا در فصل جاری، شاید مورینیو احساس کند که کانسلو نمیتواند خیلی به افزایش توان تیم کمک کند. و انتظار میرود گواردیولا خط دفاع خود را در تابستان تقویت کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *