علاقه ی منچستریونایتد به جذب مینا
علاقه ی منچستریونایتد به جذب مینا

علاقه ی منچستریونایتد به جذب مینا

یونایتد فنز- در روز ۲۴ جولای Radio Monte Carlo گزارشی مبنی بر پیشنهاد ۳۰ میلیون یورویی لیون برای یری مینا منتشر کرد. این نشریه ی فرانسوی حتی مدعی شد که منچستریونایتد رقیبی جدی برای باشگاه های خواهان یری مینا است.

عملکرد درخشان این بازیکن ۲۳ ساله در جام جهانی برای کلمبیا مورد توجه قرار گرفته است و عموی او که مدیر برنامه هایش است تایید کرد که اورتون به عنوان باشگاهی بزرگ، علاقه ی زیادی به جذب مینا دارد.

مدیر برنامه های یری مینا هم اکنون در بارسلونا حضور دارد و در حال مذاکره با سران بارسا برای مشخص کردن آینده ی این مدافع جوان است. روز چهارشنبه نشریه ی کاتالانی Sport مدعی شد که مدیر برنامه های مینا چندین پیشنهاد از باشگاه های بزرگ دریافت کرده است که از شاخص ترین آنها میتوان به منچستریونایتد اشاره کرد.

خبرگزاری Calciomercato تیتری با این مضمون منتشر کرد:

رسانه های اسپانیا؛ پیشنهاد منچستریونایتد برای یری مینا

در این خبر همچنین اشاره شده است که مدیر برنامه های یری مینا با سران باشگاه تماس هایی داشته تا بداند آیا موکل او در برنامه های والورده برای فصل جدید جایی دارد یا خیر.

با این حال اشاره ی روزنامه ی Sport درباره ی منچستریونایتد با اتکا به گزارش روز سه شنبه ی Radio Monte Carlo نوشته شده است چرا که آنها در اخبار قبلی خود درباره ی مینا حرفی از شیاطین سرخ و علاقه ی آنها نزده بودند.

از این رو، ادعای پیشنهاد برای مینا در جهت مخالف اخبار منتشر شده در فرانسه است. مینا اکنون تعطیلات خود را میگذراند و با کادر فنی تیم دپورتیوو کالی تمرین میکند تا آمادگی خود را حفظ کند.

درباره ی علی جعفری زاد

مطلب پیشنهادی

رومانو: منچستریونایتد هیچگاه به جذب فاتی نزدیک نشده بود

فابریزیو رومانو، تمام شایعات منچستریونایتد-فاتی را تذکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *