پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / صحبت های مایکل کریک در مورد مورینیو و صعود به فینال لیگ اروپا

صحبت های مایکل کریک در مورد مورینیو و صعود به فینال لیگ اروپا

هافبک دوست داشتنی منچستر یونایتد، از اراده همه بازیکنان، برای قهرمانی در لیگ اروپا می گوید.

 

یونایتد فنز- مایکل کریک در مورد اهمیت صعود به فینال لیگ اروپا گفت:

من شخصا مصمم هستم و همه سعی کنیم قهرمان شویم. آن تنها چیزی است که اهمیت دارد. در هر رقابتی باشید، بخصوص در این باشگاه، با تیمی که ما داریم، چشم به قهرمانی داریم. ما به رقبا احترام خواهیم گذاشت، کار آسانی نخواهد بود و ما در کل هیچ چیز را دست کم نمی گیریم. اما هدف باید این باشد. چیز دیگری اهمیت ندارد.

کریک همچنین در مورد کار با مورینیو هم گفت:

مورینیو یک برنده است، او هر جایی که بوده است پیروز شده است، پس این تقریبا کافی است. قطعا همه بازیکنان و جامعه فوتبالی به او احترام می گذارند چون او خیلی موفق بوده است. با نزدیک شدن به انتهای فصل، اعتماد بنفس بازیکنان واقعا بالا رفته است و همگی به فصل آینده خوش بین هستیم. به هر نحوی که مورینیو این کار را انجام داده است، باید نگاه کنید و از آن درس بگیرید. او مثل ما است، همه ما می خواهیم پیروز شویم و جام ها را بالای سر ببریم. جنبه های مثبت زیادی در این فصل برای یادآوری وجود داشت. ثبات تیم و عملکرد کلی آن.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *