سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / شیاطین سرخ به دنبال تمدید قرارداد دخیا
Manchester United's David De Gea reacts during the English Premier League soccer match between Stoke City and Manchester United at the Britannia Stadium, Stoke on Trent, England, Saturday, Jan. 21, 2017. (AP Photo/Rui Vieira)

شیاطین سرخ به دنبال تمدید قرارداد دخیا

منچستریونایتد نشان داده است که تمایلی به فروش دخیا به کهکشانی ها ندارد.شایعات انتقال دخیا به منچستریونایتد ناپدید نخواهند شد. و بر خلاف بسیاری از شایعات، دلایل بسیار خوبی برای این گمانه زنی ها وجود دارد. این دروازه بان در تابستان ۲۰۱۵ بسیار مشتاق به ترک الدترافورد و پیوستن به رئال مادرید بود و تنها یک نقص فنی و یا حقه از وودوارد بود که باعث ماندن او در منچستریونایتد شد. دخیا بهتر از ناواس است و از زمانی که انتقال شکست خورد این مسئله بیشتر آشکار شد. ناواس بسیار بهتر از چیزی است که تصور میشد ولی مشخصا در سطح دخیا نیست. و یکی از نکاتی که باعث میشود اکثر هواداران رئال مادرید علاقه ی چندانی به او نداشته باشند اسپانیایی نبودن اوست.

پس از دوران کاسیاس پرز مشتاق بود که یک اسپانیایی را عنوان جایگزین او انتخاب کند. خبرگزاری El Confidencial چند ماه پیش گزارش کرد که دخیا در یک قرار شام با خورخه مندز درباره ی انتقال به رئال مادرید صحبت کرده است. گفته میشود مندز دخیا را آگاه کرده است که رئال مادرید هنوز علاقه مند به جذب اوست.
گفته میشود که رئال مادرید هنوز دست بالا را در هر رقابتی برای جذب او در اختیار خواهد داشت چرا که یک بند خرید ۵۰ میلیون یورویی دخیا برای رئال مادرید وجود دارد. البته اخبار متنقاضی در مورد وجود این بند و مبلغ آن منتشر میشود ولی این نشریه خبر از وجود آن میدهد.

منچستریونایتد نمیخواد از معرکه عقب باشد و به مندز گفته اند که میخواهند مذاکرات را برای تمدید قرارداد با دخیا آغاز کنند. این تمدید میتواند دستمزد دخیا را بسیار افزایش دهد و مبلغ آزادسازی او را تا ۷۰ میلیون یورو افزایش دهد. گفته میشود مورینیو علاقه مند به حفظ دخیاست ولی اگر دخیا بخواهد به رئال مادرید ملحق شود احتمالا مانع او نخواهد شد. و اگر این بند وجود داشته باشد به هیچ وجه مانع نخواهد شد.

همه ی این ها به اتفاقاتی بستگی دارد که میتواند از حالا تا پایان فصل رخ دهد و این نشریه معتقد است که مندز در ماه می پاسخی از دخیا دریافت خواهد کرد. اگر دخیا به خروج از رئال مادرید چراغ سبز نشان دهد، رئال مادرید آماده ی جذب او خواهد بود.

یونایتد فنز-

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *