خانه / هیچکدام / سولشیر: زلاتان میتواند با منچستریونایتد فاتح لیگ قهرمانان شود

سولشیر: زلاتان میتواند با منچستریونایتد فاتح لیگ قهرمانان شود

بازیکن سابق منچستریونایتد به تحسین ستاره ی سوئدی شیاطین سرخ پرداخته است.

یونایتد فنز- برای آن دسته از هواداران منچستریونایتد که به اندازه ی کافی مسن هستند تا نقش آفرینی سولشیر را به یاد بیاورند او هنوز هم یکی از بازیکنان محبوب باشگاه است. او از دید فرگوسن یک بازیکن فوق العاده بود و بیش از یک دهه در منچستریونایتد حضور داشت. او از سال ۲۰۱۵ سرمربی تیم مولدا است.

سولشیر بسیار به موفقیت منچستریونایتد در فصل آینده امیدوار است و به عقیده ی بسیاری زلاتان هم برای کسب این موفقیت ها میتواند نقش کلیدی ایفا کند. روزنامه ی سوئدی Expressen میگوید که طبق اطلاعاتی که آنها به دست آورده اند زلاتان ابراهیموویچ آماده ی تمدید قرارداد خود با شیاطین سرخ است که باعث شده سولشیر بگوید این امکان وجود دارد که زلاتان در نهایت فاتح لیگ قهرمانان شود. سولشیر گفت:

ما امیدواریم که به لیگ قهرمانان سال آینده راه پیدا کنیم. پس از آن من انتظار دارم که زلاتان در باشگاه بماند چرا که او میخواهد در بزرگترین صحنه ی مسابقات باشگاهی برای بهترین باشگاه بازی کند. برای زلاتان هیچ جایی بهتر از منچستریونایتد برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا نیست. منچستریونایتد بزرگترین و بهترین باشگاه است.

از سولشیر سوال شد که آیا منچستریونایتد میتواند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود؟ و او جواب داد:

مسلما بله. احتمالا ما به یک هافبک برای جایگزینی کریک و یک مدافع مرکزی نیازمندیم. ولی فکر میکنم که تیم بسیار خوب است. سولشیر از عملکرد تیم زیر نظر مورینیو راضی است. او در این باره به Expressen گفت: آنها چند فصل سخت داشته اند و فوتبالی که ارائه میدادند آن اعتبار و کیفیت مرسوم منچستریونایتد را نداشت. این فصل عملکرد تیم بسیار نزدیک به منچستریونایتد واقعی بود.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *