دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / سولشیر: زلاتان میتواند با منچستریونایتد فاتح لیگ قهرمانان شود

سولشیر: زلاتان میتواند با منچستریونایتد فاتح لیگ قهرمانان شود

بازیکن سابق منچستریونایتد به تحسین ستاره ی سوئدی شیاطین سرخ پرداخته است.

یونایتد فنز- برای آن دسته از هواداران منچستریونایتد که به اندازه ی کافی مسن هستند تا نقش آفرینی سولشیر را به یاد بیاورند او هنوز هم یکی از بازیکنان محبوب باشگاه است. او از دید فرگوسن یک بازیکن فوق العاده بود و بیش از یک دهه در منچستریونایتد حضور داشت. او از سال ۲۰۱۵ سرمربی تیم مولدا است.

سولشیر بسیار به موفقیت منچستریونایتد در فصل آینده امیدوار است و به عقیده ی بسیاری زلاتان هم برای کسب این موفقیت ها میتواند نقش کلیدی ایفا کند. روزنامه ی سوئدی Expressen میگوید که طبق اطلاعاتی که آنها به دست آورده اند زلاتان ابراهیموویچ آماده ی تمدید قرارداد خود با شیاطین سرخ است که باعث شده سولشیر بگوید این امکان وجود دارد که زلاتان در نهایت فاتح لیگ قهرمانان شود. سولشیر گفت:

ما امیدواریم که به لیگ قهرمانان سال آینده راه پیدا کنیم. پس از آن من انتظار دارم که زلاتان در باشگاه بماند چرا که او میخواهد در بزرگترین صحنه ی مسابقات باشگاهی برای بهترین باشگاه بازی کند. برای زلاتان هیچ جایی بهتر از منچستریونایتد برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا نیست. منچستریونایتد بزرگترین و بهترین باشگاه است.

از سولشیر سوال شد که آیا منچستریونایتد میتواند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود؟ و او جواب داد:

مسلما بله. احتمالا ما به یک هافبک برای جایگزینی کریک و یک مدافع مرکزی نیازمندیم. ولی فکر میکنم که تیم بسیار خوب است. سولشیر از عملکرد تیم زیر نظر مورینیو راضی است. او در این باره به Expressen گفت: آنها چند فصل سخت داشته اند و فوتبالی که ارائه میدادند آن اعتبار و کیفیت مرسوم منچستریونایتد را نداشت. این فصل عملکرد تیم بسیار نزدیک به منچستریونایتد واقعی بود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *