سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / سر الکس فرگوسن در زمان هدایت منچستر یونایتد، به دنبال میخیتاریان بود

سر الکس فرگوسن در زمان هدایت منچستر یونایتد، به دنبال میخیتاریان بود

بنا به گفته رنه مئولنستین، یکی از دستیاران فرگوسن، هنریک میخیتاریان از زمان حضور این سرمربی بزرگ روی نیمکت شیاطین سرخ ، در رادار منچستر یونایتد قرار داشت.

 

یونایتد فنز- این بازیکن ارمنی که در تابستان گذشته، از باشگاه بوروسیا دورتموند به منچستر یونایتد منتقل شد، با وجود شروع کند و نا امید کننده ای که داشت، توانست با درخشش خود، از ماه نوامبر به بعد، خود را به ترکیب اصلی تیم تحمیل کند. مئولنستین که تا زمان بازنشستگی فرگوسن کبیر در سال ۲۰۱۳، به عنوان یکی از دستیاران وی، روی نیمکت یونایتد حضور داشت، میخیتاریان را یک بازیکن خاص توصیف کرده و در گفتگو با talkSPORT اذعان کرد:

وقتی که میخیتاریان خیلی جوان تر بود، در زمان حضورش در شاختار دونتسک اوکراین و قبل از اینکه به دورتموند بپیوندد، ما بطور جدی او را زیرنظر داشتیم؛ من دقیقا نام او را به خاطر می آورم. ما احساس می کردیم که او آمادگی مورد نظر ما را ندارد، در صورتی که این گونه نبود. به نظر من، او حالا یک بازیکن ویژه برای یونایتد به حساب می آید. او سریع و خلاق است و هم توانایی موقعیت سازی و دادن پاس گل دارد و هم می تواند در نقش یک گلزن ظاهر شود. من خیلی خوشحالم که او توانست خود را با شرایط اینجا وفق دهد تا بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد.

 

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *