سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ستاره شیاطین سرخ از دلیل نرفتن خود به رئال مادرید می گوید

ستاره شیاطین سرخ از دلیل نرفتن خود به رئال مادرید می گوید

بال راست سابق و مدافع کنونی شیاطین سرخ، از تلاش خوزه مورینیو برای خریدن او، در زمانی که سکان هدایت رئال را در دست داشت، پرده برداشت.

 

یونایتد فنز- از زمان نشستن مورینیو روی نیمکت منچستر یونایتد، آنتونی والنسیا کاملا به پست مدافع راست منتقل شده و این مدافع ۳۱ ساله اکوادوری، بجز دو بازی در لیگ انگلیس در ماه اکتبر که به دلیل مصدومیت، از بازی ها دور بود، در تمامی رقابت های این فصل به صورت ثابت به میدان رفته است.

 

 

این بازیکن که در سال ۲۰۰۹ و با تشخیص فرگوسن کبیر، به پر افتخار ترین تیم انگلستان ملحق شد، اذعان کرد می توانسته سالها قبل زیرنظر مورینیو و در تیم رئال مادرید به میدان برود و این منچستر یونایتد بود که از این انتقال جلوگیری کرد. وی در گفتگوی خود با ESPN گفت:

من کاملا احساس می کنم که مربی به من اعتماد دارد و از عملکرد من رضایت کامل دارد، من در این فصل در بسیاری از بازی ها به میدان رفته ام و تا حالا دچار مصدومیت شدیدی نشده ام. زمانی که مربی به تیم ما آمد، من خیلی زود با او صحبت کردم و او به من گفت که زمانی که هدایت رئال را بر عهده داشت، مرا می خواست ولی باشگاه با این انتقال مخالفت کرد. صحبتی که باهم داشتیم، اعتماد به نفس خوبی به من بخشید و حالا من خوشحالم که به جای بال راست، در پست دفاع راست  به میدان می روم. کاملا در این پست احساس آرامش می کنم ولی در تیمی مانند منچستر یونایتد، وقتی در این پست بازی می کنید، باید مدام در حال حمله و نفوذ به محوطه جریمه حریف باشید. با بازی در این پست، شما می توانید فضا سازی کنید و از فضای به وجود آمده، نهایت استفاده را ببرید.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *