دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / زنبور ها رقیب جدید منچستریونایتد در راه جذب سمدو

زنبور ها رقیب جدید منچستریونایتد در راه جذب سمدو

از ماه ژانویه شایعاتی مبنی بر علاقه ی منچستریونایتد به مدافع راست بنفیکا منتشر میشود و اینبار رسانه ها پای دورتموند را به این مسئله گشوده اند.

یونایتد فنز- با گذشت زمان باور این مسئله که منچستریونایتد در ژانویه بسیار نزدیک به جذب سمدو بود سخت تر میشود. اگرچه ادعاهای رسانه های پرتغالی بسیار قدرتمند بودند و برخی حتی از حاصل شدن توافق خبر میدادند، اخباری که اخیرا منتشر شده است نمایانگر این است که هیچ توافقی برای این انتقال صورت نگرفته است. روزنامه ی پرتغالی Record ادعا میکند که حالا دورتموند نیز به رقابت برای جذب این مدافع راست اضافه شده است.

دورتموند تحت تاثیر عملکرد او در مقابل خودشان در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته اند و حالا نمایندگی را برای زیرنظر گرفتن او فرستاده اند. ولی در این خبر اشاره شده است که دورتموند توان مالی لازم را برای رقابت با رقیب دیرینه ی خود بایرن مونیخ برای جذب سمدو ندارد. گفته میشود بایرن مونیخ شانس بسیار بالایی برای جذب سمدو دارد و حتی از شیاطین سرخ نیز پیشی گرفته است. این نشریه میگوید علی رغم اینکه منچستریونایتد مدت زمان زیادی این بازیکن را زیرنظر داشت این بایرن مونیخ بود که زودتر با بنفیکا برای جذب او تماس برقرار کرد.

این موضوع منچستریونایتد را در رده ی دوم رقابت برای جذب سمدو قرار میدهد.در ابتدا منچستریونایتد بی رقیب بود ولی تعلل آنها باعث شد که تا تابستان رقابت سختی برای جذب او داشته باشند. شیاطین سرخ تمامی بازی های بنفیکا در لیگ را زیر نظر دارند و این را میدانند که بنفیکا چند بازیکن خوب و دارای پتانسیل بالا دارد.

شاید نمایندگان منچستریونایتد عملکرد سمدو را زیرنظر نداشتند و هدفشان بازیکن دیگری بود. مخصوصا زمانی که تمام شایعات در مورد انتقال لیندلوف به منچستریونایتد بود. مسلما این رقابت باشگاه های بزرگ برای بنفیکا خوشایند است چرا که میخواهد بیشترین پول ممکن را از فروش سمدو به دست آورد و برای محقق شدن این امر میتوانند روی بند آزادسازی ۸۰ میلیون یورویی سمدو تاکید کنند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *