سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / زلاتان: مسئولیت پیروز نشدن مقابل بورنموث را میپذیرم

زلاتان: مسئولیت پیروز نشدن مقابل بورنموث را میپذیرم

زلاتان ابراهیمویچ در بازی مقابل بورنموث پنالتی خراب کرد و مسئولیت آن را قبول میکند.

یونایتد فنز- این مهاجم سوئدی بعد از درگیری هایی که با مدافع بورنثموث در نیمه اول داشت از نتیجه مساوی ناراحت بود اما نگاه فیلسوفانه داشت. او در مصاحبه باMUTV گفت:

 ما بسیار ناامید شدیم، باید پیروز می شدیم، قبول دارم که سرزنش شوم. پنالتی را از دست دادم. موقعیتهای گلزنی زیادی داشتم. باید گلزنی می کردم و نکردم. بنابراین تمام مسئولیت این تساوی را به عهده می گیرم ولی من دوباره قیام خواهم کرد و حتی قدرتمند تر از همیشه باز خواهم گشت و ادامه خواهم داد. چون این چیز غیر عادی نیست و طبیعی است. چرا که قبلا هم چنین اتفاقی افتاده بود. ممکن است باز هم اتفاق بیافتد و مطمئنا هم اتفاق خواهد افتاد و شما فقط باید به تلاش خود ادامه دهید، پیشرفت کنید و سرتان را بالا بگیرید. وقتی موقعیت زیاد ایجاد میکنید باید گل بزنید. ما موقعیت های زیادی هدر دادیم و باید گل میزدیم. ما فقط یک امتیاز گرفتیم و باتوجه به شرایط بازی و ده نفره شدن حریف باید بهتر میبودیم. باید در نیمه اول کار را تمام میکردیم.

او در رابطه با درگیری با مینگز مدافع بورنموث که ابتدا سر زلاتان را لگد کرد و سپس در جدال هوایی زلاتان حرکت او را تلافی کرد نیز توضیح داد:

من با توجه به موقیت آرنجم میخواستم از خودم محافظت کنم. من پرش بلندی داشتم و او به سمت من پرید. من مستقیم پریدم اما متاسفانه او به سمت من پرید و اتفاق رخ داد. من هیچ قصدی نداشتم و خوشبختانه او مصدوم نشدـ

گوش کن! هرچیزی داخل زمین اتفاق می افتد همانجا میماند من بازیکنی نیستن که بیایم بگویم او اینکار را عمدی انجام داد یا نداد. فوتبال قدرتی است و من کسب را سرزنش نمیکنم. در عوض من مسئولیت میپذیرم گل نزدم و نبردیم. ما از هر بازی درس میگیریم. ما بازی کردیم و همه چیزهایی یاد گرفتیم. بازی بعد در لیگ اروپاست و بیایید امیدوار باشیم این اتفاق دیگر نمی افتدـ

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *