سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / زلاتان خواهان تمدید قرارداد دو ساله

زلاتان خواهان تمدید قرارداد دو ساله

مهاجم سوئدی یونایتد بدنبال تمدید قرارداد خود با یونایتد است.

یونایتد فنز– به گزارش mirror زلاتان میخواهد دو سال دیگر در یونایتد بماند. در قرارداد فعلی او بند تمدید یکساله با دستمزد هفتگی۳۰۰ هزار پوند وجود دارد. اما این بازیکن میخواهد بیشتر از این مدت در یونایتد بماند چراکه زندگی در منچستر را دوست دارد و با این شرایط او را تا سن ۳۷ سالگی خواهیم دید. منابع ما دریافتند که مشاوران او به دنبال قرارداد بهتر برای او با آپشن یکسال بیشتر از قرارداد فعلیش میباشند. زلاتان در یونایتد فوق العاده بوده و با ۲۶ گل آقای گل آنها است و قهرمان این تیم در فینال اتحادیه مقابل ساوتهمپتون بود.

عملکرد او ترسهایی که بعد از انتقالش از پی اس جی در رابطه با ادامه درخشش او در این سطح فوتبال وجود داشت را از بین برد. یونایتد ریسک خوبی کرد و حالا بعد از موفقیت او بدنبال فعال کردن بند قرارداد یکساله او میباشند.

ابراهیمویچ به دنبال قرارداد بهتری در یونایتد میباشد. او فراتر از انتظارات ظاهر شده و پیشنهادات زیادی از اروپا و چین و لیگ ام ال اس برای او وجود دارد. مینو رایولا در رابطه با آینده او زیرکانه حرف میزند. واضح است که رایولا با تایید نکردن تمدید قرارداد زلاتان بدنبال بازارگرمی است. ژوزه مورینیو پیش از این هواداران را تشویق کرده بود تا به خانه زلاتان بروند و از او بخواهند در یونایتد بماند!

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *