خانه / هیچکدام / زلاتان: این کشور باید از رونی تقدیر کند

زلاتان: این کشور باید از رونی تقدیر کند

این بازیکن سوئدی اعتقاد دارد هم تیمی خود بازیکن کاملی است و لیاقت تمجید و تقدیر زیادی دارد.

یونایتدفنز– به گزارش سایت گل زلاتان ابراهیمویچ اعتقاد دارد به اندازه کافی از رونی تقدیر نشده با اینکه او بهترین گلزن باشگاهی و ملی است.

مهاجم منچستریونایتد با گل دقایق پایانی خود در تساوی یک بر یک مقابل استوک سیتی توانست از بابی چارلتون عبور کند. او حالا ۲۵۰ گل برای شیاطین سرخ زده است و در سپتامبر ۲۰۱۵ نیز رکورد گل های ملی بابی چارلتون را شکسته بود و ۵۳ گل برای سه شیرها به ثمر رسانده است.

hp-wayne-rooney-manchester-united_13agrd1e5kul715bi6at9ifelt

 

با این حال زلاتان معتقد است به اندازه کافی برای دستاورد رونی احترام قائل نیستند و نمیداند چرا رونی را به عنوان یک گنجینه ملی نمیدانند.او میگوید:

او یک بازیکن کامل است؛ در خارج از زمین یک رهبر واقعی و در داخل زمین کامل است.او به خوبی به هم تیمی هایش کمک میکند و این ویژگی بزرگی است. میداند چطور گل بزند چطور پاس گل بدهد. او به سختی کار میکند و نگرش و روحیه خوبی دارد.

همه میدانند او چه کسی است اما این کشور باید از او تقدیر کند.من هیچ مهاجمی مانند او نمیشناسم. برای من مثال بزنید.اما شما راضی نخواهید بود.

wayne-rooney-zlatan-ibrahimovic-manchester-united_4ot3g4w0ztza1measmo38t6wc

زلاتان معتقد است که باید توجه بیشتری به دو رکورد بزرگی که رونی شکسته است بشود و همچنین باتوجه به اینکه افسانه های گذشته یونایتد زیر سایه او هستند. او ادامه داد:

فوق العاده است. او برترین گلزن باشگاه است و من برای او خوشحالم.میدانید این چیز بزرگی است. بازیکنان بزرگی اینجا بوده اند و او حالا بالای همه است.من افتخار میکنم که زمان رکوردشکنی او در کنار او بودم. او میتواند همینطور ادامه دهد.

 

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *