سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رونی به بازگشت با گلزنی خود در مقابل برنلی واکنش نشان داد

رونی به بازگشت با گلزنی خود در مقابل برنلی واکنش نشان داد

وین رونی پس از غیبت حدودا دو ماهه خود، در مقابل برنلی به میادین بازگشت و گل شماره ۲۵۱ خود را برای یونایتد به ثمر رساند.

یونایتد فنز – به گزارش Manutd.com، وین رونی پس از بازگشت از مصدومیت با گلزنی، در گفتگو با وب سایت باشگاه گفت:

از نقاط ضعف و قوت آنها آگاه بودیم و سعی کردیم به بهترین نحو ممکن بازی کنیم.

با قدرت شروع کردیم، توپهای بلند زیادی روی محوطه ما ارسال کردند و بسیار خوب از پس آنها بر آمدیم. ۱۰ دقیقه پایانی بقدری راحت بود که درست مثل راحتی ما در مسیر آمدن به همین استادیوم بود.

روخو و زلاتان بازیکنان فوق العاده ای هستند، همه ما از مصدومیت آنها شوکه و ناامید شدیم چون اوقات سختی در چند ماه آینده پیش رو خواهند داشت اما آنها تحت حمایت همه بازیکنان هستند. ما سعی خواهیم کرد تا به آنها کمک کنیم تا قویتر از گذشته به میادین بازگردند.

از اینکه در بین گلزنان قرار گرفتم خوشحال هستم، و اینکه در بین گلزنان مسابقه باشید همیشه فوق العاده است.

از دست دادن روخو و زلاتان، دو بازیکن بسیار مهم ما، فقدان بزرگی پس از صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا می باشد. اما این فقدان به سایر بازیکنان این فرصت را می دهد تا به میدان بروند و بازیکنانی که در چنین فرصتهایی به میدان می روند، مانند خود من و مارسیال، عملکردی ارائه می دهند که مربی را در فکر فرو می برند.

هر دوی ما خوب بازی کردیم و هر دوی ما گلزنی کردیم، پس این فوق العاده است و برای تیم و نبرد کسب جایگاه مفید است، و این همان چیزی است که ما از حالا تا انتهای فصل به آن نیاز داریم.

می دانیم که بازیکنان خوبی در اختیار داریم و به تمام بازیکنان در طول مسیر نیاز خواهیم داشت، اگر به فینال لیگ اروپا راه یابیم، ۹ دیدار پیش رو خواهیم داشت و باید با هم متحد باشیم و سعی کنیم برای موفقیت یکدیگر کمک کنیم. این قدرت بازیکنان تیم را نشان می دهد، وقتی مربی بازیکنان را فرا می خواند، آنها او را ناامید نخواهند کرد.

به نظرم دربی منچستر، دیداری بین دو تیم بزرگ است، و همینطور دیدار عظیمی مثل همیشه برای شهر منچستر می باشد. نبردی برای قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر وجود دارد و قطعا یونایتد و سیتی نیز در این نبرد حضور دارند. می دانیم که برای هر دو تیم دیدار سرنوشت سازی است و ما نیز آماده خواهیم بود. هیچ حسی بهتر از پیروزی در دربی وجود ندارد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *