پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رونی آماده ی بازی با واتفورد، شرایط روخو و جونز نامشخص

رونی آماده ی بازی با واتفورد، شرایط روخو و جونز نامشخص

منچستریونایتد روز شنبه در الدترافورد به مصاف واتفورد خواهد رفت.

یونایتد فنز- انتظار میرود رونی برای دیدار روز شنبه با واتفورد آماده ی قرار گرفتن در ترکیب باشد. کاپیتان تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد بازی آخر هفته ی آنها مقابل لسترسیتی را به دلیل بیماری از دست داد ولی آماده ی قرار گیری در لیست بازی با واتفورد است. رونی این هفته به تمرینات بازگشته است ولی مورینیو نگران آمادگی دو بازیکن خط دفاعی خود یعنی فیل جونز و مارکوس روخو است.

جونز به دلیل ضرب دیدگی پا بازی با لستر را از دست داد و طبق گزارشات Manchester Evening News هنوز به طور کامل به تمرینات تیم بازنگشته است. روخو در بازی مقابل لستر در ترکیب آغازین قرار داشت ولی بین دو نیمه تعویض شد و به نظر می آید که در تلاش برای آماده سازی خود برای حضور در بازی آخر هفته مقابل واتفورد است.

منچستریونایتد ۱۶ بازی است که در لیگ جزیره شکست نخورده است و روخو و جونز در اکثر این بازی ها زوج خط دفاعی شیاطین سرخ بوده اند. اریک بایلی پس از حضور در جام ملت های آفریقا در بازی با لسترسیتی در زمین حضور داشت. او و اسمالینگ زوج خط دفاعی شیاطین سرخ در بازی مقابل لسترسیتی بودند و اگر روخو و جونز آماده نباشند احتمالا مقابل واتفورد هم به میدان خواهند رفت.

شاو ۲۱ ساله پس از بازی مقابل ویگان در جام حذفی دیگر در ترکیب قرار نگرفته است. مورینیو تایید کرده است که شاو پس از مصدومیت کشاله ران که در نیم فصل اول مشکلات زیادی برای او ایجاد کرد اکنون کاملا آماده است. او این هفته با تیم تمرین کرده است و اگر روخو که در بازی با لستر در پست دفاع چپ بازی میکرد آمادگی بازی کردن را نداشته باشد میتواند اولین گزینه ی مورینیو در پست دفاع چپ باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *