دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رونالدینیو، بازیکن کلیدی یونایتد را تحسین می کند

رونالدینیو، بازیکن کلیدی یونایتد را تحسین می کند

اسطوره برزیلی، به تمجید از کاپیتان منچستر یونایتد، وین رونی می پردازد.

یونایتد فنز – به گزارش ۲-۴-۴، باشگاه فوتبال منچستر یونایتد تیمی است که با تاریخ و سنتی غنی در هم آمیخته شده است و بدیهی است که خوزه مورینیو مشتاق به ادامه دادن راه این میراث است. شخصی که خود را آقای خاص می خواند به نظر کارایی درستی از ستارگان حال حاضرش گرفته و شیاطین هنوز در چهار رقابت مختلف در حال نبرد هستند.

یکی از بازیکنان لیست او که اخیرا در تیتر روزنامه ها بوده، وین رونی است. چرا که این بازیکن ۳۱ ساله اخیرا رکورد چندین ساله برترین گلزن تاریخ باشگاه منچستر یونایتد را که در اختیار سر بابی چارلتون بود، شکست. سریعا سیلی عظیم از تمجیدها به سمت کاپیتان فعلی یونایتد روانه شدند، و ستایشگر بعدی “وازا”، کسی نیست جز اسطوره برزیلی و نماد فوتبال، رونالدینیو. وی در مصاحبه با ۲-۴-۴ گفت:

از بین بازیکنان انگلیسی، هنوز وین رونی را دوست دارم. او استعداد دارد، بخوبی شوت می زند و حفظ توپ می کند. تنومند است و هرگز خود را به زمین نمی اندازد. همیشه شیوه بازی او را دوست داشتم.

به راستی این ستایش بزرگی از زبان یکی از بزرگترین فوتبالیستهای تاریخ است که در سالیان اخیر زینت بخش زمین چمن فوتبال بوده است. رونالدینیو همیشه بازیکنی بوده است که من شخصا بخاطر هوش و جادوگری هایش، خالصانه تحسین می کردم.

چیزهایی که او درباره وین رونی گفته است نیز کاملا حقیقت دارند. کاپیتان سه شیرها یکی از سالم ترین مهاجمان فوتبال است که ما تا بحال دیده ایم، و بخاطر استخوان بندی و فیزیک مناسبش، بخوبی توپ را حفظ می کند.

در طول چند ماه اخیر، او در واقع تبدیل به بازیکنی شده که بیشتر در اختیار تیم است و این عطش وی را برای عملکردی بهتر در زمانی که شانس گلزنی کسب می کند، بیشتر کرده است. پس از شروع آهسته او در این فصل، به نظر می رسد که وی دقیقا در حال انجام این کار است.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *