خانه / هیچکدام / رومرو خواستار خروج از اولدترافورد

رومرو خواستار خروج از اولدترافورد

گزارشات حاکی از این است که دروازه بان دوم شیاطین سرخ، در آستانه خروج از باشگاه قرار دارد.

 

یونایتد فنز- به نقل از روزنامه Sun انگلیس، این دروازه بان ملی پوش آرژانتینی، قرار است در جلسه ای نهایی با خوزه مورینیو، رسماََ درخواست خود مبنی بر خروج از باشگاه را به وی ارائه دهد. رومرو هم اکنون سه پیشنهاد جدی و رسمی دریافت کرده است که یکی از آنها، پیشنهاد باشگاه بوکاجونیورز آرژانتین می باشد. منابع باشگاه، در گفتگویی که با روزنامه Sun داشته اند، اذعان کرده اند:

مدیر برنامه های این دروازه بان آرژانتینی، خیلی زود به باشگاه خواهد آمد تا در خصوص اجازه خروج از باشگاه به رومرو، در تابستان آتی، گفتگو کنیم. او چندین پیشنهاد دارد ولی از بین آنها، پیشنهاد باشگاه بوکاجونیورز خیلی جدی است و آنها مصمم هستند تا هرچه زودتر جواب درخواست شان را بدهیم تا در صورت عدم صدور مجوز خروج رومرو از باشگاه، آنها به فکر گزینه های دیگری هم باشند. رومرو اینجا خوشحال است ولیکن، وسوسه بازگشت به کشورش و بازی در وطنش و همچنین درخواست حضور منظم و مستمر در بازی ها، باعث شده است تا او چنین تصمیمی بگیرد. این واقعا دشوار است که شما دو دروازه بان عالی و مطمئن داشته باشید که هردو از بهترین های جهان باشند و این کار ما را برای انتخاب گزینه نهایی در درون دروازه دشوار می کند.

سرخیو رومرو تا اینجای فصل، بازی های کمتری در ترکیب یونایتد به میدان رفته است. این دروازه بان ۲۹ ساله، تاکنون، جانشین ده خیا بوده و تنها توانسته در شش بازی در این فصل به میدان برود.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *