خانه / هیچکدام / روخو: هواداران منچستریونایتد فوق العاده اند.

روخو: هواداران منچستریونایتد فوق العاده اند.

مارکوس روخو در مصاحبه ای به تمجید و تعریف از هواداران تیم پرداخته است.

یونایتد فنز- مدافع آرژانتینی منچستریونایتد درباره ی هواداران منچستریونایتد حرف زده است و به پیروزی فصل گذشته مقابل لیورپول و بازی با استوک سیتی در این فصل که رونی به بهترین گلزن باشگاه تبدیل شد اشاره کرد.

روخو میگوید که پشتیبانی هواداران تاثیر بسیاری روی بازی دارد و الهام بخش بازیکنان است. او در مصاحبه با MUTV گفت:

هنگامی که تیم نیاز به حمله برای گلزنی در دقایق پایانی دارد، برای بازیکنان این حمایت احساس فوق العاده ای دارد و شما میبینید که این روی حریف هم تاثیر میگذارد و تمرکز آنها را برهم میزند.

هنگامی که هواداران با شور و تعصب ما را به جلو میرانند و با تمام توان ما را تشویق میکنند، شما احساس میکنید هنگامی که فشار می آورید تیم حریف در مقابل شور و هیاهوی هواداران و فشار شما تنها کاری که میتواند بکند جمع شدن در یک سوم دفاعی و تلاش برای گل نخوردن است. و در بازی های خارج از خانه هم این وضعیت وجود دارد.

من در بازی با لیورپول و استوک در فصل گذشته در میان هواداران بودم و احساسی که هواداران تیم هر هفته دارند را از نزدیک تجربه کردم. بودن در بین هوادارن و دیدن این همه شور و هیجان بسیار لذت بخش است، آنها با هم آواز میخوانند و بازیکنان را تشویق میکنند.

من این فرصت را داشتم که دقیقا در میان هواداران باشم تا اتفاقاتی که در ورزشگاه می افتد را از نمایی دیگر نظاره گر باشم و این تجربه ی بسیار فوق العاده ای بود.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پول تفاوت را رقم‌ می زند

مورینیو درباره جو حاکم بر فوتبال امروز توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *