پنج شنبه , مرداد ۵ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / روخو: هواداران منچستریونایتد فوق العاده اند.

روخو: هواداران منچستریونایتد فوق العاده اند.

مارکوس روخو در مصاحبه ای به تمجید و تعریف از هواداران تیم پرداخته است.

یونایتد فنز- مدافع آرژانتینی منچستریونایتد درباره ی هواداران منچستریونایتد حرف زده است و به پیروزی فصل گذشته مقابل لیورپول و بازی با استوک سیتی در این فصل که رونی به بهترین گلزن باشگاه تبدیل شد اشاره کرد.

روخو میگوید که پشتیبانی هواداران تاثیر بسیاری روی بازی دارد و الهام بخش بازیکنان است. او در مصاحبه با MUTV گفت:

هنگامی که تیم نیاز به حمله برای گلزنی در دقایق پایانی دارد، برای بازیکنان این حمایت احساس فوق العاده ای دارد و شما میبینید که این روی حریف هم تاثیر میگذارد و تمرکز آنها را برهم میزند.

هنگامی که هواداران با شور و تعصب ما را به جلو میرانند و با تمام توان ما را تشویق میکنند، شما احساس میکنید هنگامی که فشار می آورید تیم حریف در مقابل شور و هیاهوی هواداران و فشار شما تنها کاری که میتواند بکند جمع شدن در یک سوم دفاعی و تلاش برای گل نخوردن است. و در بازی های خارج از خانه هم این وضعیت وجود دارد.

من در بازی با لیورپول و استوک در فصل گذشته در میان هواداران بودم و احساسی که هواداران تیم هر هفته دارند را از نزدیک تجربه کردم. بودن در بین هوادارن و دیدن این همه شور و هیجان بسیار لذت بخش است، آنها با هم آواز میخوانند و بازیکنان را تشویق میکنند.

من این فرصت را داشتم که دقیقا در میان هواداران باشم تا اتفاقاتی که در ورزشگاه می افتد را از نمایی دیگر نظاره گر باشم و این تجربه ی بسیار فوق العاده ای بود.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *