سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رقابت کنته و مورینیو برای جذب دی فری ادامه دارد

رقابت کنته و مورینیو برای جذب دی فری ادامه دارد

مدافع هلندی لانزیو یکی از بازیکنانی بوده است که کنته و مورینیو برای تقویت تیم خود در تابستان پیش رو زیر نظر دارند.

یونایتد فنز- الان در مقطعی از فصل هستیم که بازی های ملی نکات زیادی برای روزنامه ها ندارند و آنها باید با روش دیگری صفحات خود را پر کنند. روزنامه ی Gazzetta در ستونی چند اینچی نگاهی به بازیکنان مهم و مورد توجه این فصل سری آ و مقصد احتمالی آنها در فصل آینده داشته است و درصد هایی در مورد احتمال پیوستن یک بازیکن به باشگاه ها داده است.

یکی از بازیکنان که این نشریه ذکر کرده بود استفان دی فری از لاتزیو بود که در گذشته بسیار مورد توجه باشگاه های انگلیسی از جمله چلسی و منچستریونایتد بود. و Gazzetta روی این دو باشگاه تمرکز کرده است و طبق گزارشات مورینیو و کنته برای جذب این بازیکن در تابستان پیش رو در حال رقابت اند و به نظر میرسد آبی های لندن شانس بیشتری برای جذب او دارند.این نشریه ی ایتالیایی مدعی است که ۲۵ درصد احتمال دارد او به چلسی بپیوندد و احتمال پیوستن او به منچستریونایتد را ۲۰ درصد میداند.

این مطلب در تناقض کامل با مطالبی است که خبرگزاری Il Messaggero در چندین ماه گذشته منتشر کرده است. آنها مدعی بوده اند که دی فری بسیار نزدیک به امضای قرارداد با منچستریونایتد است و منچستریونایتد آماده ی به خدمت گیری او در تابستان پیش روست. اینتر میلان هم ۲۵ درصد احتمال جذب او را دارد و این درحالی است که ماندن او در لاتزیو با ۳۰ درصد محتمل ترین گزینه است.

چیزی که اکثر رسانه ها روی آن هم نظر هستند این است که احتمال خروج این بازیکن هلندی در تابستان پیش رو وجود دارد و اینکه توانایی های او در چند فصلی که در ایتالیا بوده نمایان شده است و حالا او برای پیشرفت باید یک قدم رو به جلو بردارد. این قدم به کجا خواهد بود؟ برای دانستن جواب این سوال باید تا تابستان صبر کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *