خانه / هیچکدام / رقابت چلسی و منچستریونایتد برای جذب استفان دی فری

رقابت چلسی و منچستریونایتد برای جذب استفان دی فری

مدافع هلندی مورد توجه دو غول فوتبال انگلیس قرار گرفته است.

 

یونایتد فنز- نیاز منچستریونایتد و چلسی به یک مدافع میانی این فصل به خوبی نمایان شده است و Gazzeta dello Sport بر این باور است که یک بازیکن خاص میتواند مورد علاقه ی دو تیم قرار بگیرد و دو تیم سعی کنند با پیشنهاد هایی بهتر از یکدیگر این بازیکن را جذب کنند. این بازیکن خاص استفان دی فری، بازیکن لاتزیو است. این بازیکن ۲۴ ساله که دو سال و نیم پیش از فاینورد به لاتزیو پیوست تقریبا تمام فصل گذشته را با یک مصدومیت جدی از ناحیه ی زانو از دست داد. ولی با ۱۲ بازی که این فصل انجام داده است، گمان میرود که او دوباره به شرایط بدنی ایده آل رسیده است.

با این حال کنته و مورینیو باید مبلغ زیادی را برای به خدمت گیری این بازیکن هلندی خرج کنند و لاتزیو نیز این بازیکن را بیشتر از ۴۰ میلیون یورو قیمت گذاری کرده است. دی فری که میتوانست هنگامی که فن خال سرمربی منچستریونایتد بود به جای لاتزیو به شیاطین سرخ بپیوندد تیم ایتالیایی را انتخاب کرد چرا که سری آ یکی از بهترین مکان ها برای پیشرفت مدافعان است.

hi-res-75c2caef62c0c33e6b65ca70ec89b640_crop_north

هنوز Gazzetta باور دارد که احتمال بسیار بالایی وجود دارد که او در ژوئن لاتزیو را ترک کند، مورینیو و کنته هر دو او را به عنوان یک مدافع کلاس جهانی میدانند. این اولین باری نیست که او به این دو باشگاه لینک میشود، کنته سعی کرد او را در انتهای پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد ولی در نهایت داوید لوییز را به خدمت گرفت. در حالی که در دسامبر نشریه ی Il Messaggero ادعا کرد که این بازیکن آماده ی پذیرفتن پیشنهاد مورینیو بود.

هیچ شکی وجود ندارد که دو باشگاه او و عملکردش را زیر نظر دارد ولی احتمال بسیار کمی وجود دارد که لاتزیو علاقه ای به فروش او در ژانویه داشته باشد چرا که او نقش مهمی در برنامه های اینزاگی برای ادامه ی فصل دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *