خانه / هیچکدام / رقابت دو تیم شهر منچستر و رئال مادرید برای جذب مدافع کناری ناپولی

رقابت دو تیم شهر منچستر و رئال مادرید برای جذب مدافع کناری ناپولی

تیم های زیادی در لیگ برتر در پی جذب فوزی غلام میباشند که اصلی ترینشان را میتوان منچستر سیتی و منچستریونایتد دانست.

یونایتد فنز- دو باشگاه شهر منچستر و چلسی خواهان جذب مدافع الجزایری ناپولی هستند. پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی در پی جذب این مدافع چپ برای تیمش بود و به طور جدی خواهان او بود اما Il Mattino اذعان کرد که منچستریونایتد نیز در این رقابت اضافه شده و از مشتریان غلام میباشد.

این روزنامه ناپلی ها اعلام کرد که ژوزه مورینیو به طور جدی خواهان جذب این مدافع چپ الجزایری میباشد و میخواهد که این معامله در تابستان به وقوع بپیوندد.

لوک شاو مدافع جوان منچستریونایتد تا به اینجا نتوانسته است که انتظارات آقای خاص را برآورده کند و دیگر جزو گزینه های او در این پست نیست؛ مورینیو در این فصل از دارمیان، بلیند و روخو در این پست استفاده کرده است که هیچ کدام گزینه کامل و مطلوبی برای او نبوده اند.

Il Martino بر این باور است که منچستریونایتد تیمی است که میتواند غلام را جذب کند و راه تیم های دیگر را برای خرید او سد کند، اما Le Buteur اذعان دارد که رئال مادرید به طور جدی غلام را زیر نظر دارد و میتواند این مدافع چپ الجزایری را دارد.

 

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *