خانه / هیچکدام / ردنپ: یونایتد و مورینیو اگر این کار را انجام دهند مرتکب اشتباه چلسی می شوند

ردنپ: یونایتد و مورینیو اگر این کار را انجام دهند مرتکب اشتباه چلسی می شوند

جیمی ردنپ، کارشناس تلویزیونی می گوید که یونایتد نباید در ژانویه به آنتونی مارسیال اجازه خروج دهد.

یونایتد فنز – به گزارش دیلی میل، از زمانی که این بازیکن فرانسوی متوجه سختی حضورش در ترکیب ثابت شده است وی شدیدا به انتقالی از الدترافورد به سویا مرتبط شده است.

پس از اینکه مدیر برنامه های مارسیال اذعان کرد که این مهاجم باید تیم را ترک کند، مورینیو اخیرا به مارسیال گفته است که به حرف های سرمربی گوش کند نه مدیر برنامه.

و ردنپ عقایدش را در رابطه با مارسیال که دومین گل فصل لیگ برتری خود را مقابل میدلزبرو در روز شنبه به ثمر رساند، اینگونه بازتاب می دهد.

ردنپ به دیلی میل گفت: “خوزه مورینیو راست می گوید که مارسیال باید به حرف های او گوش بدهد، نه مدیر برنامه هایش. مارسیال این فصل اکثرا بازیکن کمکی بوده اما سویا انتقال اشتباهی برای او خواهد بود.”

اکسپرس اسپورت پی برده است که مورینیو مانع انتقال این ملی پوش فرانسوی خواهد شد. و اگر شیاطین سرخ اجازه خروج وی را صادر کنند، ردنپ ترس از این دارد که این تصمیم گریبان گیر خود آنها شود، همانند سناریوی چلسی و دی بروین. مورینیو اجازه خروج این بازیکن بلژیکی را در طول مربیگری خود در غرب لندن از استمفورد بریج صادر کرد. ولی او این اشتباه را با یک فصل خوب در ولفسبورگ ثابت کرد و باعث شد منچستر سیتی با انتقالی ۵۵ میلیون پوندی وی را به لیگ جزیره بازگرداند.

ردنپ اضافه کرد:

“می توانم تصور کنم که از دست دادن وی برای یونایتد و مورینیو ترسناک است. اگر آنها مراقب نباشند هر آن این احتمال وجود دارد که او کوین دی بروین دیگری شود، کسی که مورینیو در چلسی به وی اجازه خروج داد.”

“درک می کنم که چرا مدیر برنامه ها می خواهند موکل های خود را جابجا کنند اما مارسیال باشگاههای بسیار بهتری از منچستر یونایتد پیدا نخواهد کرد. وقتی پای قیمت ۵۸ میلیون پوندی او به میان می آید، حساسیت ها بالا می گیرد در حالی که او تاثیر مشابه فصل گذشته را نداشته است، ولی او فقط ۲۱ سال دارد و یک سرمربی که به او کمک خواهد کرد.”

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *