دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رئال مادرید با جدّیت به دنبال ده خیا در تابستان آینده

رئال مادرید با جدّیت به دنبال ده خیا در تابستان آینده

منابع اسپانیایی مدعی شدند، رئال مادرید تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بالاخره سنگربان شماره یک اولدترافورد را جذب کند.

 

یونایتد فنز- بر اساس گزارشاتی که از اسپانیا رسیده است، باشگاه رئال مادرید در تابستان پیش رو، داوید ده خیا، دروازه بان شماره یک اسپانیا و باشگاه منچستر یونایتد را بالاخره به چنگ خواند آورد. ایستگاه رادیویی Cadena ser اسپانیا، با بیان اینکه این دروازه بان ۲۶ ساله که در سال ۲۰۱۵، انتقالش به رئال مادرید قطعی به نظر می رسید، فصل آینده به محل تولد خود، مادرید، باز خواهد گشت.

 

کیلور ناواس، دروازه بان فعلی رئال مادرید، در مصاحبه ای که با این ایستگاه رادیویی داشت، با بیان اینکه مشکلی با حضور ده خیا ندارد، از آمادگی خود برای رقابت با این دروازه بان شوت گیر و مستحکم، برای ایستادن درون دروازه رئال مادرید در فصل بعد خبر داد. ناواس گفت:

من می توانم با تماشای بازی او از تلویزیون، از او یاد بگیرم، همینطور از کورتوا و بوفون. من از همه می توانم یاد بگیرم؛ اما از رقابت کردن با دیگران هراسی ندارم. آنها می توانند به من کمک کنند تا بهتر و بهتر شوم. من مشکلی احساس نمی کنم. صادقانه می گویم، اگر دروازه بان دیگری به باشگاه بیاید، من هرگز به تسلیم شدن فکر هم نمیکنم. هر دروازه بان دیگری که بیاید، من با او رقابت خواهم کرد و همواره تمام تلاشم را خواهم کرد. از اینها گذشته، من می توانم از دیگران یاد بگیرم، همانطور که از کیکو یاد می گیرم و یا از روبن، و هر دروازه بان دیگری از کاستیا (رئال مادرید B)؛ چرا که یادگیری من، باعث پیشرفت من خواهد شد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *