سه شنبه , مرداد ۳۱ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / دیپای: مورینیو سرمربی و انسان فوق العاده ای است

دیپای: مورینیو سرمربی و انسان فوق العاده ای است

ممفیس دیپای پس از پیوستنش به لیون طی مصاحبه ای در مورد مورینیو و شرایط فعلی اش صحبت کرده است.

یونایتد فنز- این بازیکن ۲۲ ساله هفته ی گذشته الدترافورد را ترک کرد و به لیون پیوست. او در این فصل جزو بازیکنان مورد علاقه ی مورینیو نبود و تنها ۲۰ دقیقه زمان بازی در لیگ جزیره را پیدا کرد و در انتقالی به ارزش ۲۱٫۷ میلیون پوند به لیون پیوست. در پی انتقال او به لیون مورینیو احتمال بازگشت او به الدترافورد را رد نکرد و گفت:

او بازیکنی با پتانسیل بسیار بالاست.

و به نظر نمیرسد که دیپای هم کینه ای از مورینیو داشته باشد. او در گفتگو با شبکه ی اختصاصی لیون گفت:

مورینیو در مورد من حرف های خوبی زد. در منچستر من همیشه آنقدر که باید، سخت تمرین میکردم. برای شخص من این آسان نبود و زمان بیشتری برای بازی نیاز داشتم. ولی در کل ما رابطه ی بدی نداشتیم. او یک مربی و انسان فوق العاده است. حالا ما خواهیم دید که اینجا چه عملکردی خواهم داشت. در هرحال، فکر میکنم که او چیز های خوبی در مورد من گفته است.

IMG_20170120_155452

دیپای اولین بازی خود را به عنوان تعویضی در پیروزی سه بر یک لیون مقابل مارسی انجام داد. و حالا میگوید که آمادگی بودن در ترکیب تیم در یک بازی از ابتدا را دارد.

من احساس میکنم که آمادگی خوبی دارم. هفته ی اول به خوبی سپری شد و تمرینات خوب بود و کم کم در حال سازگاری با تیم هستم. حالا فکر میکنم که آماده ی آغاز یک بازی از ابتدا هستم. من سخت کار میکنم و شرایط بدنی خوبی دارم. و فکر میکنم که سرمربی میتواند برای حضور در ترکیب اصلی در بازی پیش رو، روی من حساب کند.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *