خانه / هیچکدام / دیپای: مورینیو سرمربی و انسان فوق العاده ای است

دیپای: مورینیو سرمربی و انسان فوق العاده ای است

ممفیس دیپای پس از پیوستنش به لیون طی مصاحبه ای در مورد مورینیو و شرایط فعلی اش صحبت کرده است.

یونایتد فنز- این بازیکن ۲۲ ساله هفته ی گذشته الدترافورد را ترک کرد و به لیون پیوست. او در این فصل جزو بازیکنان مورد علاقه ی مورینیو نبود و تنها ۲۰ دقیقه زمان بازی در لیگ جزیره را پیدا کرد و در انتقالی به ارزش ۲۱٫۷ میلیون پوند به لیون پیوست. در پی انتقال او به لیون مورینیو احتمال بازگشت او به الدترافورد را رد نکرد و گفت:

او بازیکنی با پتانسیل بسیار بالاست.

و به نظر نمیرسد که دیپای هم کینه ای از مورینیو داشته باشد. او در گفتگو با شبکه ی اختصاصی لیون گفت:

مورینیو در مورد من حرف های خوبی زد. در منچستر من همیشه آنقدر که باید، سخت تمرین میکردم. برای شخص من این آسان نبود و زمان بیشتری برای بازی نیاز داشتم. ولی در کل ما رابطه ی بدی نداشتیم. او یک مربی و انسان فوق العاده است. حالا ما خواهیم دید که اینجا چه عملکردی خواهم داشت. در هرحال، فکر میکنم که او چیز های خوبی در مورد من گفته است.

IMG_20170120_155452

دیپای اولین بازی خود را به عنوان تعویضی در پیروزی سه بر یک لیون مقابل مارسی انجام داد. و حالا میگوید که آمادگی بودن در ترکیب تیم در یک بازی از ابتدا را دارد.

من احساس میکنم که آمادگی خوبی دارم. هفته ی اول به خوبی سپری شد و تمرینات خوب بود و کم کم در حال سازگاری با تیم هستم. حالا فکر میکنم که آماده ی آغاز یک بازی از ابتدا هستم. من سخت کار میکنم و شرایط بدنی خوبی دارم. و فکر میکنم که سرمربی میتواند برای حضور در ترکیب اصلی در بازی پیش رو، روی من حساب کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *