دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / دندونکر: فلینی گفته است که ما را در لیگ اروپا خواهند کشت

دندونکر: فلینی گفته است که ما را در لیگ اروپا خواهند کشت

بازیکن تیم اندرلخت درباره ی حس خود درباره ی رویارویی با منچستریونایتد صحبت میکند.

یونایتد فنز- هنگامی که نام منچستریونایتد از ظرف بیرون آمد و به عنوان حریف بعدی اندرلخت در لیگ اروپا مشخص شد، ما احتمال میدهیم بازیکنان این تیم احساسات متفاوتی را در کنار هم داشته اند. قرار گرفتن مقابل تیمی مانند منچستریونایتد همیشه یک فرصت بزرگ برای هواداران و بازیکنان است و با داشتن بازیکنانی جاه طلب پیش رفتن در رقابت ها تا جایی که ممکن است هم بسیار اهمیت دارد. و با توجه به اینکه بازی های ملی آغاز شده است، به نظر میرسد کنایه زدن بازیکنان دو تیم شروع شده است چرا که در مصاحبه ای که دندونکر با DH داشت او درباره ی اینکه آیا با فلینی در این باره صحبت کرده است یا نه اینگونه توضیح داد:

من نه ولی یوری تیلمانز به من گفت که فلینی به او گفته است که آنها ما را خواهند کشت. او همچنین گفت که الدترافورد ورزشگاه بسیار بزرگی است. این بستگی به ما دارد که در بازی رفت که در خانه ی خودمان است چه عملکردی خواهیم داشت و پس از آن باید دید که چه میشود.

دندونکر نیز مانند هم تیمی اش تیلمانز فصل فوق العاده ای داشته است و در برای سومین بار به تیم ملی دعوت شده است و دو بازی ملی نیز در کارنامه دارد. که در یکی از این دو بازی ۹۰ دقیقه به عنوان مدافع میانی در پیروزی ۸ بر ۱ مقابل استونی بازی کرد. این هافبک دفاعی این فصل ۴۵ بازی برای اندرلخت انجام داده است و تنها در یک بازی غایب بوده است، او همچنین سه گل نیز به ثمر رسانده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *