دلیل حضور وودوارد در زمین تمرینی منچستریونایتد چه بود؟
دلیل حضور وودوارد در زمین تمرینی منچستریونایتد چه بود؟

دلیل حضور وودوارد در زمین تمرینی منچستریونایتد چه بود؟

یونایتد فنز – روز دوشنبه وودوارد در زمین تمرینی منچستریونایتد یعنی کمپ تمرینی کارینگتون حضور پیدا کرد تا بتواند در مورد روند نقل و انتقالاتی تیم با سولشر بیشتر به صحبت بپردازد. وودوارد یک روز پس از تساوی منچستریونایتد برابر چلسی در اولدترافورد، به کمپ تمرینی کارینگتون رفت تا در مورد شرایط نقل و انتقالاتی تیم به صحبت با کادر فنی و در راس آنها سولشر بپردازد. احتمال اینکه سهمیه ی لیگ قهرمانان توسط منچستریونایتد کسب شود بسیار کم است چون آرسنال و چلسی در دو بازی آتی خود نباید پیروزی ای را به دست آورند که کمی دور از انتظار است و در غیر اینصورت منچستریونایتد فصل بعد در لیگ اروپا خواهد بود.

 

ادوارد وودوارد مدیر اجرائی باشگاه یک روز پس از دربی منچستر نیز در کمپ تمرینی کارینگتون حضور پیدا کرد و به نظر می رسد که این کار وودوارد کاری معمول باشد ولی بنابر گفته ی خبرگزاری ها این دو جلسه پیرامون صحبت بر سر تمدید قرارداد تعدادی از بازیکنان و هم چنین اهداف تابستانی نقل و انتقالاتی تیم برگزار شد. خبرگزاری MEN ادعا کرده است که بخشی از این صحبت ها بر سر دین هندرسون دروازبان فعلی شفیلد و سابق منچستریونایتد بوده است از سمتی بخشی دیگر نیز در رابطه با مسئله ی تمدید قرارداد با داوید دخیا و خوان ماتا بوده است. قرارداد خوان ماتا درست دو ماه و یک روز دیگر به پایان می رسد ولی دخیا دارای بند تمدید یکساله در قرارداد خود بوده است که یونایتد آن را فعال کرده است و قرارداد او در ژوئن سال آتی به اتمام خواهد رسید.

 

 

منچستریونایتد تنها ۱۰۱ روز فرصت دارد تا بتواند سر و سامانی به وضعیت باشگاه بدهد و گام های مهمی را در جهت بازسازی تیم برای فصل جدید و حضور در تورنمنت های مختلف بردارد. در ابتدای این ماه بود که این خبرگزاری گزارش داد که سولشر، فیلان را برای استخدام برای پیشبرد اصلاحات تیم به باشگاه و باقی ماندن در تیم به عنوان دستیار اول پیشنهاد کرده است. سولشر و فیلان در مورد بازیکنانی که باید جذب شوند و بازیکنانی که باید در جایی دیگر به فوتبال خود ادامه دهند نیز به گفتگو پرداختند و به این نتیجه رسیده اند که بازیکنانی باید به تیم بیایند که به برگرداندن شخصیت باشگاه کمک کنند و اهداف مورد نظر آنها بازیکنان جوان و با استعداد هستند. ترجیح و استراتژی باشگاه، سولشر و فیلان خرید بازیکنان جوان و با استعداد انگلیسی است چرا که آنها از تجربه ی نسبتا ناموفق نقل و انتقالاتی دوران ژوزه مورینیو سرمربی قبلی خود به خوبی استفاده خواهند کرد و به عقیده باشگاه سیاست های قبلی موجب ایجاد شکاف با رقبا شده است.

 

استراتژی مایک فیلان این است که از سیاست های استخدام ستاره در شش سال گذشته که وودوارد راه آن را در پیش گرفته بود باید فرار کرد و به دنبال استخدام بازیکن های جوان و کم سر و صدا بود و این می تواند منجر به اتحاد بیشتر در تیم شود. سولشر در مصاحبه ی خود در ماه فوریه گفته بود:

 

ما به دنبال بازیکنانی خواهیم بود که در راه پیشرفت تیم به ما کمک کنند و بتوانند عملکرد ما را بهبود ببخشند و ما نمی توانیم تغییرات سریع و زیاد داشته باشیم به طور مثال نمی توانیم تعداد زیادی جابجایی داشته باشیم  و یا اینکه تعدادی سوپر استار بخریم و پس از آن ناگهان قهرمان لیگ برتر و چمپیونزلیگ شویم 

 

سولشر معتقد است که با فیلان در نهایت به نتیجه خواهند رسید و در این راه استخدام استعدادهای خوب آکادمی را نیز فراموش نخواهند کرد. یونایتد در تلاش است تا مایک فیلان را به عنوان دستیار دائمی سولشر معرفی کند. برخی منابع گزارش داده اند که سولشر نمی خواهد فیلان به عنوان مدیر فنی انتخاب شود و او می خواهد که فیلان را به عنوان دستیار اول در اختیار داشته باشد هم چنین فیلان می تواند قعالیت خود را به عنوان مدیر ورزشی در لیگ استرالیا ادامه دهد.

 

با تمام این اوصاف به نظر می رسد عزم مدیران منچستریونایتد برای ترمیم تیم جدی است.

۰

درباره ی justunited

مطلب پیشنهادی

مقاله: آیا سولشر از اشتباهات خود درس عبرت می گیرد؟

سولشر در لبه پرتگاه حضور دارد و باخت به لایپزیش می تواند استارت اخراج شدنش …

۵ دیدگاه

 1. با این حرف که بازیکن جوون بگیریم خیلی موافقم.
  نباید قضیه ماتیچ و سانچز پیش بیاد دوباره یه سال خوب باشه و بعدش افت کنه.
  باید هرچه سریعتر برای خرید ون بیساکا و دکلان رایس و میلونکوویچ مدافع فیورنتینا اقدام کنیم چون اینارو میشه راحتتر و زود تر رسمی کرد.یعدش برسم سراغ وینگر راست که سانچو یهترین گزینه است.
  البته با رفتن پوگبا باید یه هافبک خلاق مثل پوگبا بگیریم.البته به نظرم یه مدافع پسط دیگه هم باید بگیریم‌.
  کلا میشه ۵،۶ تا.
  که معقوله و کامل ترمیم میشه تیم‌

  ۰
 2. همیشه دوست داشتم ستاره هارو قبل ازینکه اسم در بیارن منچستر تصاحب کرده باشه مثلا دلیخت تو منچستر دلیخت بشه نه تو آژاکس. اما خب حداقل تو این یه دهه همچین چیزی رو ندیدم. این گزینه هایی هم که آقا فرزاد گفتن هنوز به اون صورت اسم و رسمی ندارن و خریدشون نسبت به بقیه راحتتره و طبعا معقولتره، البته امیدوارم ۳ تاشون رو بشه حوالی ۱۲۰ تا بخریم. هر چند صرف خرید جوان های جویای نام منجر به کاهش تجربه تیم و بالطبع عدم نتیجه گیری تو مواقع حساس خواهد بود. بایستی در کنار این جوونها چندین بازیکن با تجربه (حداکثر ۲۷ سال) هم جذب بشه. که خب بیشتر تجربه بایستی در نواحی دفاعی تر تیم تجمع پیدا کنه و پویایی و شور جوانی تو نواحی هجومی.

  اگه میخوایم جایگاهمونو بدون هزینه خیلی بالا پس بگیریم باید استعدادیابامون تو سراسر دنیا به بهترین شکل عمل کنن. و باید به صورت تخصصی هم عمل کنن برای مثال اونایی که تو تشخیص وینگرهای فوق العاده بهترن تو کشورایی مثل برزیل و پرتغال فعال باشن، مدافع شناسا حوالی ایتالیا و …

  ۰
 3. بازیکن جوون خریدن یعنی یک بازیکن ۲۱-۲۲ ساله که اثبات شده را بخریم. نه اینکه یک مارسیال ۱۸ ساله را بخریم که الان رفته توی افت.
  برای فصل بعد حداقل به ۵ خرید نیاز داریم
  دفاع وسط: اشکرینیار
  دفاع راست: مونیه
  هافبک دفاعی: روبن نوس
  هافبک بازیساز: اندومبله
  وینگر راست: سانچو ( البته نیکولاس په په هم گزینه خوبیه)

  ۰
 4. با احترام به مظر آقا وحید ولی من یکم باهاشون مخالفم.
  اولا بازیکن ۱۸ ساله حیلی زیادی داریم که فوق العاده ان،دی لیخت،سانچو و…دلیل نمیشه که حتما افت کنه‌
  مارسیال متأسفانه مورینیو بیشتر باعث افتش شد با بازی ندادن بهش‌ و لج کردن بیخودی.
  دوما این بازیکنایی که گفتی اشکرینیار که محاله بیاد اگه هم بیاد جداقل ۱۰۰ تومن قیمتشه پس ارزش نداره.
  روبن نوس بد نیست خوبه.
  توماش مونیر اصلا توصیه نمیکنم چون اولا سال بعد میشه ۲۸ ساله و برای دفاع راست باید سن پایین باشه که حداقل چندسال بازی کنه خودشم نباید بازیکنی بگیریم که نیمکت نشینه خودش و رزرو ۳ ام یا حتی ۴ امه تو تیم خودش.
  بعدشم قدش برای دفاع راستی بیش از حد بلنده (۱۹۲ سانتی کتر قدشه)و نمیتونه خیلی چالاک باشه.
  بهترین گزینه ممکن همون ون بیساکا هستش گه فوق العاده بوده امسال و از هر لحاظ ایده آله.
  خداکنه بخریمش.

  ۰
 5. تو فوتبال الآن که درصد نسبتا زیادی از حملات رو مدافعین کناری پی ریزی میکنن و همش باید در رفت و آمد بین دو نیمه باشن. بایستی مدافعین سرعتی و جوانتر در قیاس با مدافعین وسط استفاده بشه. الآن لوک شاو هم سن و هم فیزیک و دوندگی مناسبی داره. دالوت هم تقریبا خوبه اما به لحاظ تدافعی ضعیفتره و بهتره همون ون بیاسکا جذب بشه تا مونیر.
  منم تعبیرم از جوون ۲۰ تا ۲۴ ساله ست. ولی خب استثناهایی مثل امباپه، دلیخت و سانچو و.. هر چند وقت یه بار ظهور میکنن پس داستان اینارو باید جدا در نظر بگیریم.

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 19 =