سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / درگیری بازیکنان منچستر یونایتد و میدلزبورو در تونل ورزشگاه

درگیری بازیکنان منچستر یونایتد و میدلزبورو در تونل ورزشگاه

بازیکنان منچستر یونایتد و میدلزبورو در پایان بازی و در تونل منتهی به رختکن، با هم درگیر شدند.

 

یونایتد فنز- دوربین های شبکه  BT Sport تصاویری را نشان دادند که طی آن، مأموران امنیتی ورزشگاه ریور ساید، در حال متفرق کردن بازیکنان شرکت کننده در درگیری تونل ورزشگاه بودند. طبق تصاویر ضبط شده، جسی لینگارد و مایکل کریک در حال جدا کردن و دور کردن اشلی یانگ و اریک بایلی، از این درگیری بودند. شنیده ها حاکی از این است که مورینیو هم با چند تن از بازیکنان میدلزبورو برخورد داشته است.

این برخورد از آنجا شروع شد که رودی ژستد، مهاجم میدلزبورو و اریک بایلی، مدافع یونایتد، در دقایق انتهایی بازی، در زمین باهم درگیر شدند. این اتفاق درست بعد از گل سوم یونایتد رخ داد؛ گلی که خیال شاگردان خوزه مورینیو را از کسب سه امتیاز مهم این بازی، راحت کرد.

در این بازی که کسب سه امتیاز آن برای منچستر یونایتد، بسیار حیاتی بود، مروانه فلینی اولین گل شیاطین سرخ را وارد دروازه والدز کرد، سپس این لینگارد بود که در حمله ای برق آسا و دیدنی، با ضربه ای زیبا، توپ را به کنج دروازه حریف فرستاد تا اختلاف دو برابر شود. در ادامه، رودی ژستد، روی اشتباه فاجعه بار اسمالینگ، توانست با ضربه ای ساده از محوطه شش قدم، اولین گل میدلزبورو را به ثمر رساند تا اختلاف به حداقل برسد. اما این پایان کار نبود و در وقت های اضافه نیمه دوم، روی سماجت آنتونی والنسیا و اشتباه مرگ بار ویکتور والدز، در پاس به عقبی که مدافع برای او فرستاده بود، نتوانست تعادل خود را حفظ کند و هنگام زدن توپ، سُر خورد  تا این والنسیا باشد که سومین گل شیاطین سرخ را به ثمر برساند.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *