خانه / هیچکدام / دایر هدف اصلی یونایتد برای جانشینی کریک

دایر هدف اصلی یونایتد برای جانشینی کریک

از نیم فصل شایعاتی مبنی بر علاقه ی شیاطین سرخ به جذب اریک دایر منتشر میشد و حالا این شایعات جدی تر شده اند.

یونایتد فنز- مورینیو یکی از هواداران سبک بازی هافبک دونده ی تاتنهام، اریک دایر است و او را یکی از اهداف خود در بازار نقل و انتقالات قرار داده است. دایر در میان بازیکنانی است که سرمربی منچستریونایتد برای تقویت تیم خود زیر نظر دارد.

مدافع میانی، هافبک میانی، وینگر و مهاجم نوک پست هایی هستند که منچستریونایتد میخواهد بازیکنانی را با قابلیت بازی در این پست ها جذب کند.
تا اینجای کار عملیات خرید یک مدافع با خرید ویکتور لیندلوف با موفقیت به اتمام رسیده است. ولی یک جانشین طولانی مدت برای کریک یکی از اولویت های یونایتد است و دایر ۲۳ ساله یکی از گزینه ها است.

به گزارش Manchester Evening News تاتنهام او را ۵۰ میلیون پوند قیمت گذاری کرده است و یونایتد با پرداخت این مبلغ مشکلی ندارد. این قیمت بالای دایر متاثر از بازار پر افت و خیز نقل و انتقالات به خصوص در لیگ جزیره است. با این حال منچستریونایتد حاضر است تا این قیمت نسبتا بالا برای اریک دایر را پرداخت کند تا رئیس تاتنهام دنیل لوی را متقاعد به فروش او کند. احتمالا دایر در الدترافورد دو برابر حقوق فعلی اش دریافت خواهد کرد.

در میانه ی میدان نمانیا ماتیچ گزینه ی جایگزین برای دایر است و به ادعای Manchester Evening News امضای قرارداد با بازیکن چلسی آسان تر است چرا که کنته به دنبال آوردن باکایوکو به چلسی است. اگر مورینیو واقعا به دنبال ماتیچ باشد این هافبک صربستانی حقوق بسیار بیشتری نسبت به چلسی دریافت خواهد کرد. با این حال، ماتیچ و دایر تنها گزینه های مورینیو نیستند. مورینیو لیستی از گزینه های مدنظر خود را که شامل بازیکن شاغل در لیگ انگلیس در هر پست است به وودوارد داده است.

علاقه ی منچستریونایتد به لوکاکو کمرنگ شده است اما ویلیان در صورت شکست در جذب پریشیچ یکی از گزینه های یونایتد خواهد بود. مورینیو میخواهد که کار نقل و انتقالات هرچه زودتر به پایان برسد تا تیمی برای جنگیدن برای قهرمانی آماده کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *