دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / داستان تکراری لوزانو و اولدترافورد، اینبار از زبان مدیر باشگاه پاچوکا

داستان تکراری لوزانو و اولدترافورد، اینبار از زبان مدیر باشگاه پاچوکا

داستان انتقال لوزانو به منچستریونایتد هنوز تمام نشده است.

یونایتد فنز- داستان انتقال هیروینگ لوزانو به منچستریونایتد در تابستان بسیار خاموش دنبال شد و بسیاری گمان میکردند که این انتقال هرگز انجام نخواهد شد.
در اولین شایعه پدر نامزد او اعلام کرد که او به انگلستان خواهد رفت و بعد پدر او این علاقه را تایید کرد و بعد خود او در این باره صحبت کرد.
اما بعد از آن خسوس مارتینز، رئیس باشگاه پاچوکا آن را رد کرد و به تدریج این انتقال از زبان ها افتاد. رئیس باشگاه به شایعات دامن زد؛ مارتینز در مصاحبه با فاکس اسپورت اذعان کرد که منچستریونایتد این بازیکن ۲۱ ساله را دنبال میکرد که این موضوع کم رنگ شد. او گفت:

من با او و نمایندگان صحبت کردم و گفتم که پیشنهادی برای رفتن او به اسپانیا دریافت کرده ایم.
این پیشنهاد بسیار روشن است، او به دلیل موقعیت جغرافیایی زندگی خانواده اش نمیتواند جایی برود. همه ما فکر می کنیم که برای او بازی در اسپانیا و انگلستان مناسب تر است. او سه سال است که زیر نظر منچستریونایتد است.
تیم هایی همچون پی اس وی و بنفیکا به ما تلفن زدند و آنها جدی تر بودند. احتمالا او تا ۶ ماه دیگر این باشگاه را به مقصد اسپانیا ترک میکند.
لوزانو در ۲۱ بازی آخر خود برای این تیم ۱۵ گل زده و ۶ پاس گل داده است که آمار بسیار خوبی در خارج از اروپا داشته است.

همچنین نظر مدیران منچستریونایتد تغییر کرده است و حالا بعد از سه سال نیم نگاهی به این بازیکن داشته است و همین موضوع میتواند باعث اتفاقی شود که هرگز فکرش را نمیکنیم.

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *