یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / دارمیان جانشین احتمالی آلوز در یوونتوس

دارمیان جانشین احتمالی آلوز در یوونتوس

از ابتدای فصل شایعاتی مبنی بر علاقه ی تیم های ایتالیایی به مدافع منچستریونایتد منتشر میشود و اینبار یوونتوس به دنبال جذب اوست.

یونایتد فنز- دارمیان در فصل جاری به خاطر عملکردش مورد انتقاد قرار گرفته است. او تنها ۹ بار در لیگ جزیره از ابتدا به میدان رفته است. این بازیکن ۲۷ ساله در تابستان ۲۰۱۵ از تورینو به الدترافورد آمد ولی زیر نظر مورینیو به یکی از نیمکت نشینان ثابت تیم تبدیل شده است. سرمربی شیاطین سرخ مشتاق است در تابستان تیم خود را تقویت کند تا در فصل آینده بتواند برای عناوین قهرمانی بجنگد ولی او باید بیشترین مبلغ ممکن را از فروش بازیکنانی که اعتقادی به آنها ندارد کسب کند.

طبق گزارش Calciomercato یوونتوس به دنبال انتقال دارمیان در تابستان پیش روست. در این خبر گفته شده است که علی رغم اینکه دنی آلوز در تابستان به یوونتوس پیوست به احتمال زیاد یونتوس را ترک خواهد کرد و چین به عنوان مقصد احتمالی ذکر شده است.

گفته میشود بانوی پیر دارمیان را به عنوان جانشین آلوز در نظر گرفته است. منچستریونایتد دو سال پیش ۱۵ میلیون یورو برای دارمیان پرداخت کرد ولی گفته میشود تمایل دارد تا حتی پیشنهاد های حدود ۸٫۵ میلیون پوند را هم مورد بررسی قرار دهد.

قرارداد دارمیان با شیاطین سرخ در سال ۲۰۱۹ به پایان میرسد و یک بند تمدید یکساله هم در قرارداد او وجود دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *