سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / حضور رئیس بنفیکا در منچستر برای انتقال نلسون سمدو به یونایتد

حضور رئیس بنفیکا در منچستر برای انتقال نلسون سمدو به یونایتد

فلیپه ویرا برای مذاکره بر سر انتقال سمدو به یونایتد به منچستر سفر کرده است.

یونایتد فنز– وقتی هفته گذشته فلیپه ویرا رئیس بنفیکا در منچستر دیده شد گزارشات از مذاکره او برای انتقال ادرسون به سیتی حکایت داشتند. او برای تماشای بازی سیتی و موناکو به اتحاد رفته بود اما این دلیل نمیشد که رسانه های پرتغالی سفر او را به نقل و انتقالات ربط ندهند.

امروزA bolaگزارش داد که سفر او به منچستر یک دلیل دیگر نیز داشته است و آن مذاکره با سران یونایتد برای انتقال نلسون سمدو به این باشگاه بوده است. به غیر از حضور او در شهر منچستر A bola هیچ اطلاعات متقاعد کننده دیگری در این رابطه در اختیار ندارد.

باقی مطالب چیزهایی است که قبلا درباره آن شنیده ایم و آن این است که بنفیکا حداقل ۴۰ میلیون یورو برای سمدو میخواهد و اینکه باشگاه های دیگری مانند چلسی و بایرن نیز در رقابت برای خرید او حضور دارند.

با بند آزادسازی ۶۰ میلیون پوندی در قراردادش، سمدو بازیکن مهمی هم در لیگ پرتغال و هم در چمپینزلیگ برای بنفیکا محسوب میشود بنابراین قطعا مبلغ انتقال او پایینتر نخواهد آمد.

این منبع همچنین گزارش میدهد که ژوزه مورینیو جایگزین مناسبی برای والنسیا ندارد و به همین دلیل است که به شدت به دنبال یک دفاع راست میگردد.این منبع همچنین اشاره کرد که ژوزه بعد از اینکه در ژانویه موفق به خرید لیندلوف نشد در تابستان به دنبال جذب او نیز خواهد بود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *