سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / جوردی آلبا گزینه ی جدید مورینیو برای پست دفاع چپ

جوردی آلبا گزینه ی جدید مورینیو برای پست دفاع چپ

یافتن بازیکن مناسب برای پست دفاع چپ یکی از مشکلات مورینیو در این فصل بوده است و او قصد دارد در تابستان این مشکل را حل کند.

یونایتد فنز- در حالی که ابهاماتی در مورد آینده ی شاو در منچستریونایتد وجود دارد، طبق گزارش Manchester Evening News این باشگاه شرایط جوردی آلبا را زیر نظر گرفته است. گفته میشود که مدافع چپ بارسلونا در تابستان اجازه پیوستن به منچستریونایتد را خواهد داشت. به گفته ی یکی از منابع نزدیک به بازیکن، او یکی از ستاینده ها سرمربی منچستریونایتد، مورینیو است.

او در بازی های مهم این فصل بارسلونا مانند بازی مقابل اتلتیکو مادرید و بازی برگشت با پاریسن ژرمن مورد استفاده قرار نگرفت تا شایعات درمورد آینده اش قوت بگیرد. و صحبت هایی در اسپانیا مطرح میشود مبنی بر اینکه این مدافع ۲۸ ساله از بازی زیر نظر انریکه ناراضی است. با توجه به اینکه انریکه در تابستان بارسلونا را ترک خواهد کرد، آلبا صبر خواهد کرد تا از هویت سرمربی بعدی مطلع شود و سپس تصمیم گیری کند.

این بازیکن اسپانیایی تا سال ۲۰۲۰ قرارداد دارد. و به احتمال زیاد برای به خدمت گیری او مبلغی حدود ۲۵ میلیون یورو از سوی باشگاه درخواست خواهد شد. با این حال به نظر میرسد منچستریونایتد بسیار هوشیار عمل میکند تا در شرایطی که در پروسه ی انتقال راموس در سال ۲۰۱۵ رخ داد گرفتار نشود که در نهایت این ستاره ی اسپانیایی با قراردادی بهتر تصمیم به ماندن در رئال مادرید گرفت و تصمیم برای پیوستن به منچستریونایتد صرفا برای بالا بردن دستمزد خود بود.

منچسترسیتی که آماده ی به خدمت گیری یک مدافع راست و یک مدافع چپ در تابستان است نیز به احتمال زیاد اگر آلبا در لیست فروش قرار بگیرد یکی از علاقه مندان به او خواهد بود. پس از اینکه شاو این فصل تنها دو بازی فیکس بوده است آینده اش در منچستریونایتد نامشخص است.مورینیو ماه گذشته گفت که خروج شاو از باشگاه در تابستان ممکن نیست. با این حال، این بستگی به شاو دارد که تصمیم میگیرد که در منچستریونایتد بماند و پس از فصلی که در اکثر بازی ها توسط مورینیو کنار گذشته میشد برای جایگاهش بجنگد.

شاو، دارمیان، بلیند، روخو و یانگ این فصل برای منچستریونایتد در پست مدافع چپ بازی کرده اند، پستی که یکی از مشکلات مورینیو در فصل جاری است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *