دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / جوئل پریرا در رادار بنفیکا

جوئل پریرا در رادار بنفیکا

دروازه بان جوان منچستریونایتد یکی از گزینه های بنفیکا برای حفاظت از دروازه است.

یونایتد فنز- روزنامه ی لیسبونی Record امروز یک مقاله در مورد شرایط دروازه بان های بنفیکا منتشر کرد. به این دلیل که ژولیو سزار و پائولو لوپز هر دو در سال های آخر دوران حرفه ای خود هستند و ادرسون قصد ترک باشگاه را دارد، بنفیکا به دنبال جذب یک دروازه بان جوان پرتغالی برای جایگزینی یکی از دروازه بانانش را دارد.

این روزنامه دروازه بانانی که احتمال پیوستنشان به بنفیکا وجود دارد را مورد بررسی قرارداد که چندین گزینه ی قابل توجه وجود دارد که به احتمال زیاد باشگاه های انگلیسی هم وارد این ماجرا بشوند. درابتدای این بررسی Record خاطر نشان کرد که بنفیکا و منچسترسیتی یک توافق غیر رسمی برای انتقال ادرسون دارند. این مطلبی است که آنها چند وقت پیش آن را عنوان کردند و حالا روی صحت آن پافشاری میکنند.

جدایی ادرسون میتواند بنفیکا را مجبور کند تا به سراغ دو دروازه بان برود و یکی از بازیکنانی که آنها زیرنظر دارند جوئل پریرا دروازه بان منچستریونایتد است. طبق گزارش Record بنفیکا میتواند از این نکته که لیندلوف به احتمال زیاد در پایان فصل به منچستریونایتد ملحق خواهد شد برای جذب پریرا استفاده کند. مذاکرات برای انتقال لیندلوف میتواند کار بنفیکا را برای جذب پریرا آسان تر کند. واضح است که حدس و شایعاتی زیادی در این زمینه مطرح میشود و صحت اخبار مشخص نشده است.

انتقال ادرسون به منچسترسیتی قطعی نیست و همانطور که در ژانویه دیدیم علاقه ی منچستریونایتد برای جذب لیندلوف خیلی زیاد نیست. پریرا در ژانویه از علاقه ی بنفیکا برای جذب او آگاه نبود و Sportwitness هم به این موضوع اشاره کرد. بنابراین باید منتظر ماند و دید که چه میشود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *