پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / جام حذفی: منچستریونایتد ۲ – ۱ بلکبرن/ تعویض های طلایی آقای خاص

جام حذفی: منچستریونایتد ۲ – ۱ بلکبرن/ تعویض های طلایی آقای خاص

منچستریونایتد موفق به صعود به دور بعدی جام حذفی انگلیس شد.

یونایتد فنز- در ابتدای نیمه ی اول بازی سرعت بالایی نداشت و توپ بین دو طرف در میانه ی میدان دست به دست میشد تا اینکه در دقیقه ی ۱۷ امنز با یک حرکت انفرادی خوب و پاس عمقی که داد گراهام را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم گل اول را برای بلکبرن به ثمر رساند. عملکرد اسمالینگ روی گل اول بلکبرن ضعیف بود.

در ادامه مارسیال و میخیتاریان بازی موثری را ارائه دادند و در دقیقه ی ۲۷ میخیتاریان از نیمه ی زمین منچستریونایتد با یک پاس عمق راشفورد را با دروازه بان تک به تک کرد و راشفورد پس از دریبل دروازه بان بازی را به تساوی کشاند. نیمه ی اول با نتیجه ی یک بر یک مساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم منچستریونایتد بازی را در دست داشت و روی دروازه ی حریف فشار می آورد که بی ثمر بود. دقیقه ی ۵۳ لینگارد و ۷۳ اشلی یانگ کارت زرد گرفتند. در دقیقه ی ۶۲ پوگبا به جای لینگارد و زلاتان به جای مارسیال وارد زمین شدند و در دقیقه ی ۷۵ زلاتان روی پاس بلندی که توسط پوگبا از زمین خودی ارسال شد و زلاتان را با دروازه بان تک به تک کرد منچستریونایتد را پیش انداخت.

در دقایق پایانی بلکبرن برای جبران گل روی دروازه ی منچستریونایتد فشار آورد ولی رومرو با عکس العمل های فوق العاده اش مانع گلزنی بازیکنان بلکبرن شد.و در نهایت بازی با نتیجه ی دو بر یک به سود شیاطین سرخ به پایان رسید.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *