خانه / هیچکدام / تیم های لیگ برتری شکست در جذب لئون بایلی را پذیرفته اند

تیم های لیگ برتری شکست در جذب لئون بایلی را پذیرفته اند

طبق گزارشات لئون بایلی در کمتر از ۲۴ ساعت آینده راهی لورکوزن خواهد شد. 

یونایتد فنز- لئون بایلی ۲۱ ساله که نظر تیم های منچستریونایتد، لیورپول و هال سیتی را به خود جلب کرده بود به لیگ برتر نخواهد آمد.

طبق گزارش منبع آلمانی DH این بازیکن جاماییکایی تیم خنک به زودی در تست پزشکی لورکوزن شرکت خواهد کرد و راهی این تیم آلمانی خواهد شد. بعد از غفلت تیم های لیگ برتری همچون منچستریونایتد، هال سیتی و… برای جذب بایلی، او ترجیح داد تا در همین زمستان به آلمان برود.

منچستریونایتد با فروش احتمالی ممفیس دیپای و اشلی یانگ در همین ماه احتیاج به بایلی داشت تا جای خالی آنها را پر کند. لیورپول هم برای جایگزینی سادیو مانه که به جام ملت های آفریقا رفته قصد جذب لئون بایلی را داشت و سرمربی هال سیتی نیز برای تقویت و ترمیم خط حمله تیمش قصد جذب لئون بایلی را داشت اما لورکوزن پیش از این اقدام کرد.

قیمت او بین ۱۷ و ۲۱ میلیون پوند است که دو باشگاه برای قیمت او به زودی توافق میکنند.

بایلی ۸ گل در ۳۵ بازی خود برای خنک به ثمر رسانده و تا سال ۲۰۲۰ با این تیم بلژیکی قرارداد دارد و باشگاه آینده او باید بند آزادسازی او را بپردازد.

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *