دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / تلاش پوگبا برای رسیدن به بازی مقابل اورتون

تلاش پوگبا برای رسیدن به بازی مقابل اورتون

پل پوگبا هفته ی پیش دچار مصدومیت شد و حالا تلاش میکند تا به بازی خانگی مقابل اورتون برسد و کاملا آماده ی بازی باشد.

یونایتد فنز- پوگبا در شرایطی است که زودتر از موعدی که انتظار میرود به میادین باز خواهد گشت. مرد ۸۹ میلیون پوندی شیاطین سرخ در جریان پیروزی یک بر صفر این تیم برابر روستوف در هفته ی گذشته دچار کشیدگی همسترینگ شد. مورینیو دلیل این مصدومیت را اینگونه بیان کرد؛ “انباشتگی خستگی” و این میتواند دلیل قابل قبولی باشد چرا که پوگبا در ۴۱ بازی از ۴۸ بازی شیاطین سرخ در این فصل حاضر بوده است.

ولی Mirror ادعا میکند که پوگبا پیشرفت خوبی در روند درمان داشته است و به احتمال زیاد به بازی خانگی با اورتون در تاریخ ۴ اپریل میرسد. ولی هیچ قصدی برای مجبور کردن پوگبا برای بازگشت پیش از موعد پس از اولین مصدومیت جدی فصل او وجود ندارد چرا که این ریسک میتواند باعث شود پوگبا با تشدید مصدومیت مجبور شود مدت طولانی تری را دور از میادین باشد. علی رغم این، کادر پزشکی باشگاه میتواند تصمیم بگیرد که پوگبا تا زمان بازی خارج از خانه با ساندرلند در روز ۹ آپریل دور از میادین باشد تا با خیالی راحت به میادین بازگردد.

ولی سرمربی شیاطین سرخ منچستریونایتد مایل است که او را در بازی دور یک چهارم نهایی مقابل اندرلخت در آمادگی کامل در اختیار داشته باشد و پس از آن نیز میخواهد که با تمام قوا به مصاف چلسی در لیگ برتر جزیره برود. دو مدافع مرکزی منچستریونایتد یعنی اسمالینگ و جونز هر دو در تمرینات تیم ملی انگلیس مصدوم شدند. بلیند نیز در جریان پیروزی یک بر صفر مقابل روستوف دچار مصدومیت از ناحیه ی سر شد ولی انتظار میرود به بازی با وست برومویچ برسد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *