پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل میدلزبرو

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل میدلزبرو

شیاطین سرخ روز شنبه در هفته ی نوزدهم لیگ جزیره به مصاف میدلزبرو خواهند رفت.

یونایتد فنز- شاگردان مورینیو در این دیدار خانگی از شانس بالایی برای پیروزی برخوردار اند. با توجه به اینکه احتمال حضور رونی در لیست بازیکنان برای این بازی بسیار کم است به بررسی محتمل ترین ترکیب منچستریونایتد برای بازی فردا میپردازیم.

دروازه بان: تنها پست بدون تغییر آقای خاص در این فصل لیگ جزیره همین پست بوده است که دخیا همواره در آن قرار داشته است و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد شنبه نیز وظیفه ی محافظت از دروازه ی شیاطین سرخ را خواهد داشت.

مدافعان: والنسیا مدافع راست هجومی منچستریونایتد در این بازی نیز فیکس خواهد بود. روخو و جونز که حتی به گفته ی برخی منابع مورینیو به خاطر عملکرد درخشان آنها از خرید لیندلوف منصرف شده است زوج خط میانی را تشکیل خواهند داد. و احتمالا به این خاطر که بدون وقفه دو روز بعد آنها میزبان وستهم خواهند بود به بلیند استراحت بدهد و دارمیان را در پست دفاع چپ قرار دهد.

هافبک ها: کریک هافبک با تجربه ی شیاطین سرخ و هررای اسپانیایی زوج خط میانی را تشکیل میدهد و پوگبا که از نظر مورینیو بهترین هافبک جهان است در پست شماره ی ۱۰ حاضر خواهد بود.

مهاجمان: میخیتاریان که در بازی مقابل ساندرلند یک گل زیبای عقربی به ثمر رساند در بال چپ و لینگارد پرسرعت و ریزنقش در بال چپ خواهند بود. و مرد سوئدی منچستریونایتد که یک گل تا صدر جدول گلزنان لیگ جزیره فاصله دارد نیز در نوک خط حمله بازی خواهد کرد.

capture

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *