پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / تاریخچه ی شیاطین سرخ در جام اتحادیه

تاریخچه ی شیاطین سرخ در جام اتحادیه

منچستریونایتد یکشنبه در فینال جام اتحادیه به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت.

یونایتد فنز- در آستانه ی بازی فینال این رقابت ها مروری داریم بر عملکرد شیاطین سرخ در تاریخ این تورنومنت.
۵- تعداد بازی های شیاطین سرخ مقابل ساوتهمپتون در جام اتحادیه که تنها یک بار به شکست شیاطین سرخ انجامیده است. این اولین تقابل دو تیم در جام اتحادیه پس از سال ۱۹۹۱ است که منچستریونایتد سه بر دو پیروز شد.
۷- تعداد گل های مایکل اون در جام اتحادیه برای منچستریونایتد.
۸- تعداد حضور منچستریونایتد در فینال جام اتحادیه که ۴ پیروزی حاصل این بازی ها بوده است. ۶ بازی در ومبلی و ۲ بازی در کاردیف برگزار شده است.
۹- تعداد گل هایی که در پرگل ترین پیروزی شیاطین سرخ در جام اتحادیه به ثمر رسید. در اکتبر ۱۹۷۶ شیاطین سرخ ۷ بر ۲ نیوکاسل را شکست دادند.
۱۷- گلزن سابق شیاطین سرخ نورمن وایت ساید جوان ترین گلزن تاریخ فینال جام اتحادیه است. او زمانی که ۱۷ سال و ۳۲۴ روز سن داشت مقابل لیورپول در فینال این رقابت ها گلزنی کرد.
۱۹- تعداد گل های بهترین گلزن شیاطین سرخ در جام اتحادیه، برایان مک کلیر که بین سال های ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۸ در منچستریونایتد بود.
۵۰- تعداد دوره هایی که منچستریونایتد در جام اتحادیه حاضر بوده است. اولین بار در سال ۱۹۶۰ آنها در این تورنومنت شرکت کردند.
۵۱- تعداد بازی های برایان رابسون در جام اتحادیه که بالاتر از گیگز با ۴۱ بازی و مک کلیر با ۴۵ بازی، پر سابقه ترین بازیکن شیاطین سرخ در این تورنومنت است.
۱۹۱- تعداد بازی های شیاطین سرخ در جام اتحادیه که در ۱۱۰ بازی پیروز بوده اند، ۵۱ شکست داشته اند و در ۳۰ بازی هم به تساوی رسیده اند. شیاطین سرخ در ۵۷ درصد بازی هایشان در جام اتحادیه پیروز بوده اند.
۳۳۸- تعداد گل های شیاطین سرخ در این تورنومنت و آنها تفاضل گل +۱۲۷ را در این مسابقات دارند.
۲۰۱۰- در این سال شیاطین سرخ برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۰ که ناتینگهام فارست دوبار پیاپی قهرمان این رقابت ها شد، توانستند این کار را انجام دهند.
۹۹,۳۰۴- بیشترین تعداد تماشاگران شیاطین سرخ در این رقابت ها که در اولین حضور شیاطین سرخ در فینال این تورنومنت به ورزشگاه آمده بودند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *