دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / برگزاری بازی بزرگداشت برای کریک

برگزاری بازی بزرگداشت برای کریک

مایکل کریک یکی از میراث دوران فرگوسن در منچستریونایتد است.

یونایتد فنز- مسابقه ی برای قدردانی از ۱۱ سال حضور کریک در باشگاه منچستریونایتد در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۱۷ انجام خواهد شد. این بازی میان تیم سال ۲۰۰۸ منچستریونایتد و ستارگان منتخب مایکل کریک است. لیست تایید شده ی بازیکنان حاضر در این مسابقه به شرح زیر است.
فن درسار، گری نویل، ریو فردیناند، رایان گیگز و پل اسکولز برای شیاطین سرخ و استیون جرارد، فرانک لمپارد و مایکل اوون برای ستارگان منتخب کریک. سایر بازیکنان هم در هفته های پیش رو مشخص خواهند شد. کریک در مورد این بازی گفت:

بازی کردن برای بزرگترین باشگاه برای ۱۱ سال چیزی است که من بسیار از آن خوشنود هستم و داشتن یک بازی بزرگداشت مایه ی افتخار من است. این بازی بسیار ویژه ای برای من و خانواده ام خواهد بود و امیدوارم روزی به یاد ماندنی برای تمام حاضرین باشد. داشتن این فرصت بسیار ارزشمند است و من هیجان زده ام که باعث خواهم شد تا چند بازیکن و هم بازی قدیمی و بهترین رقیبانم را در یک جا ببینم.

حمایت باور نکردنی که در طول سال ها از من شده است بسیار مرا خوشحال کرده است و من هرگز نمیتوانم تشکری لایق حمایت هواداران داشته باشم. تمام درآمد های حاصل از این بازی به خیریه اهدا خواهد شد. من امیدوارم که پول بسیار زیادی را برای خیریه ی خود جمع کنم تا تغییری در زندگی کودکان ایجاد کنم. این چیزی است که من بسیار برای آن شور و شعق دارم و از تمامی کسانی که باعث انجام این بازی هستند تشکر میکنم.

آینده ی او در منچستریونایتد نامشخص است ولی انتظار میرود که او قرارداد خود را برای یک سال دیگر با شیاطین سرخ تمدید کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *