دوشنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / برگزاری بازی بزرگداشت برای کریک

برگزاری بازی بزرگداشت برای کریک

مایکل کریک یکی از میراث دوران فرگوسن در منچستریونایتد است.

یونایتد فنز- مسابقه ی برای قدردانی از ۱۱ سال حضور کریک در باشگاه منچستریونایتد در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۱۷ انجام خواهد شد. این بازی میان تیم سال ۲۰۰۸ منچستریونایتد و ستارگان منتخب مایکل کریک است. لیست تایید شده ی بازیکنان حاضر در این مسابقه به شرح زیر است.
فن درسار، گری نویل، ریو فردیناند، رایان گیگز و پل اسکولز برای شیاطین سرخ و استیون جرارد، فرانک لمپارد و مایکل اوون برای ستارگان منتخب کریک. سایر بازیکنان هم در هفته های پیش رو مشخص خواهند شد. کریک در مورد این بازی گفت:

بازی کردن برای بزرگترین باشگاه برای ۱۱ سال چیزی است که من بسیار از آن خوشنود هستم و داشتن یک بازی بزرگداشت مایه ی افتخار من است. این بازی بسیار ویژه ای برای من و خانواده ام خواهد بود و امیدوارم روزی به یاد ماندنی برای تمام حاضرین باشد. داشتن این فرصت بسیار ارزشمند است و من هیجان زده ام که باعث خواهم شد تا چند بازیکن و هم بازی قدیمی و بهترین رقیبانم را در یک جا ببینم.

حمایت باور نکردنی که در طول سال ها از من شده است بسیار مرا خوشحال کرده است و من هرگز نمیتوانم تشکری لایق حمایت هواداران داشته باشم. تمام درآمد های حاصل از این بازی به خیریه اهدا خواهد شد. من امیدوارم که پول بسیار زیادی را برای خیریه ی خود جمع کنم تا تغییری در زندگی کودکان ایجاد کنم. این چیزی است که من بسیار برای آن شور و شعق دارم و از تمامی کسانی که باعث انجام این بازی هستند تشکر میکنم.

آینده ی او در منچستریونایتد نامشخص است ولی انتظار میرود که او قرارداد خود را برای یک سال دیگر با شیاطین سرخ تمدید کند.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *