خانه / هیچکدام / برنامه ی ۱۴۵ میلیون پوندی آقای خاص برای جذب نیگوئز و گریژمان

برنامه ی ۱۴۵ میلیون پوندی آقای خاص برای جذب نیگوئز و گریژمان

خرج های منچستریونایتد همچنان ادامه خواهد داشت.

یونایتد فنز – به گزارش نشریه ی The Times، منچستریونایتد دو تن از استعدادهای آتلتیکو مادرید را مورد هدف خود قرار داده است. این دو بازیکن بخشی از برنامه های آقای خاص در تابستان بعد برای بازسازی منچستریونایتد می باشند.

علاوه بر آنتوان گریژمان که یکی از اهداف جدی و اصلی شیاطین سرخ می باشد، سائول نیگوئز نیز در برنامه های مورینیو جای دارد. بند جداسازی این دو بازیکن ۱۴۵ میلیون پوند می باشد و اگر منچستر میخواهد این دو ستاره را جذب کند باید این مبلغ را بپردازد. با این حال مسئولان شیاطین سرخ بر این باورند که این دو بازیکن در تابستان ۲۰۱۷ در دسترس خواهند بود.

saul

نیگوئز ویژگی تمام چیزی که مورینیو میخواهد را دارد: قد بلند، تنومند و بسیار متحرک. او توانانی بازی در تمام مناطق زمین را دارد و در دفاع میانی نیز به کار گرفته میشود. از آن طرف نیز گریژمان که سال ۲۰۱۴ از رئال سوسیه داد به آتلتیکو مادرید پیوست توانسته است ۶۲ گل در ۱۱۸ بازی برای این تیم مادریدی به ثمر برساند. او یکی از بهترین مهاجمان کاذب دنیا می باشد و از او به عنوان جانشین رونی یاد می شود.

مورینیو برای باز گرداندن منچستریونایتد به جایگاه اصلی خود نیاز دارد تا ۴ الی ۵ بازیکن دیگر را به ترکیب خود اضافه کند. او همچنین باید تعدادی از بازیکنان خود را به فروش برساند. مورگان اشنایدرلین که مشتریانی همچون وست بروم و اورتون دارد و ممفیس دیپای و شواین اشتایگر که در ژانویه در دسترس هستند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا 😍

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پُل بخاطر کارت زد تعویض شد

پس از شکست مقابل وست برام، خوزه مورینیو می خواهد ستارگان تیم را از ترکیب …

۲ نظرها

  1. اگه بیان عالی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *