چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / بایرن، چلسی، یونایتد/ رقابت سه جانبه برای جذب لوکاکو

بایرن، چلسی، یونایتد/ رقابت سه جانبه برای جذب لوکاکو

چند هفته ی گذشته کار انتقال لوکاکو به چلسی تمام شده به نظر میرسید ولی حالا گفته میشود که هنوز توافقی بین او و چلسی حاصل نشده است.

یونایتد فنز- چلسی هنوز هم برای جذب لوکاکو باید با منچستریونایتد و بایرن مونیخ رقابت کند. گفته میشد لوکاکو به امضای قرارداد با آبی های لندن بسیار نزدیک است ولی منابع نزدیک به بازیکن مصمم هستند که هنوز توافقی بین او و چلسی حاصل نشده است.

سرمربی اورتون رونالدو کومان اصرار کرده است که میخواهد این مهاجم بلژیکی که دو سال از قراردادش باقی است در اورتون بماند. این یعنی قهرمان لیگ جزیره باید مبلغ زیادی را برای راضی کردن اورتون خرج کند و به نظر میرسد آبی های مرسی ساید بیشتر از ۹۰ میلیون پوند برای فروش لوکاکو میخواهند.

 

به گزارش Mirror در حالی که باشگاه لندنی همچنان علاقه ی زیادی به جذب لوکاکویی که سه سال پیش با ۲۸ میلیون پوند او را به اورتون فروخت دارد، مدیر برنامه های او مینو رایولا ارتباط خود را با منچستریونایتد و بایرن مونیخ پیرامون انتقال لوکاکو حفظ کرده است.
منچستریونایتد بسیار امیدوار است که پس از عدم تمدید قرارداد زلاتان یک مهاجم تراز اول را به ترکیب خود اضافه کند و بایرن مونیخ نیز که الکسیس سانچز را نیز زیرنظر دارد میتواند شماره ۹ جدیدی را به آلیانس آرنا بیاورد و این در حالی است که آینده ی لواندوفسکی هنوز مبهم است.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پول تفاوت را رقم‌ می زند

مورینیو درباره جو حاکم بر فوتبال امروز توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *