یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بایرن، بارسا و اینتر رقیبان منچستریونایتد در راه جذب سمدو

بایرن، بارسا و اینتر رقیبان منچستریونایتد در راه جذب سمدو

از ابتدای فصل جاری اخباری مبنی بر علاقه ی منچستریونایتد به جذب مدافع جوان بنفیکا منتشر میشود.

یونایتد فنز- در فبریه این خبر در پرتغال منتشر شد که منچستریونایتد و بنفیکا برای انتقال سمدو در تابستان پیش رو با مبلغ ۳۵ میلیون پوند به توافقات اصلی رسیده اند. هواداران منچستریونایتد به شنیدن ادعاهایی راجب توافقات باشگاه برای جذب بازیکنان بنفیکا عادت دارند، به نظر این اتفاق قبل از هر پنجره ی نقل و انتقالات رخ میدهد.

نکته ای که این مسئله را از موارد قبلی متمایز میکند این است که این خبر توسط خبرگزاری Noticias ao Minuto منتشر شد که کمتر به دنبال به چالش کشیدن احساسات هواداران و جذب مخاطب است و ادعا هایش بیشتر از اکثر رسانه های پرتغالی به حقیقت مبدل میشود.

با این حال، اطلاعات به دست آمده ی این خبرگزاری از باشگاه بنفیکاست و بنفیکا اکثر اوقات خودش را متقاعد میکند که منچستریونایتد قصد دارد یک پیشنهاد بزرگ برای بازیکنان آنها ارائه کند. اگر این ادعا ها صحت داشته باشد مورینیو باید اقدام جدی کند چرا که باشگاه های زیادی به جذب سمدو علاقه مند میشوند. اخیرا بایرن مونیخ وارد این ماجرا شده است و کاور روزنامه ی O Jogo در روز شنبه خبر از علاقه ی بارسلونا و اینتر میلان به سمدو دارد.

گفته میشود رئیس باشگاه بنفیکا ویرا ملاقات هایی در منچستر داشته است، چیزی که به طور مداوم توسط رسانه ها منتشر شد و احتمال فروش سمدو در تابستان رفته رفته افزایش می یابد. مورینیو از عملکرد والنسیا در پست دفاع راست راضی است ولی در حالی که این بازیکن ۳۱ ساله ی اکوادوری عملکرد خوبی دارد، اگر منچستریونایتد یک بازیکن دیگر در این پست خریداری کند کسی متعجب نخواهد شد به ویژه اگر آن بازیکن سمدو باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *