دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بازگشت وارلا به الدترافورد در تابستان

بازگشت وارلا به الدترافورد در تابستان

بازیکن قرضی منچستریونایتد در اینتراخت فرانکفورت روز های خوبی را سپری نمیکند.

یونایتد فنز- گیلرمو وارلا دوران عجیب و پرنوسانی در منچستریونایتد داشت، گاهی اوقات عملکردی داشت که به نظر میرسید آینده ی روشنی در الدترافورد خواهد داشت. او وقتی به باشگاه آمد که فرگوسن بازنشستگی اش را اعلام کرد. وضعیت این بازیکن در منچستریونایتد مانند شرایط باشگاه پس از جدایی سرالکس پر نوسان بود. او سپس به میل خودش و به صورت قرضی به کاستیا(آکادمی رئال مادرید) پیوست و شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه برای او بازی در منچستریونایتد چیزی نیست که میخواست. و همچنین مدتی به اروگوئه بازگشت.

او در آخرین فصل حضور فن حال در الدترافورد، چند بار به زمین رفت که باعث شد برخی فکر کنند او یکی از مدافعان راست تیم خواهد بود. مورینیو نظر دیگری داشت و او در تابستان گذشته به صورت قرضی به اینتراخت فرانکفورت پیوست. وارلا در دومین بازی خود برای اینتراخت مصدوم شد و تحت عمل جراحی مچ پا قرار گرفت. او تازه از مصدومیت بازگشته بود که متاسفانه دوباره مجبور شد تا عمل جراحی انجام دهد.

ولی او اینکار را انجام نداد و سعی کرد علی رغم دردی که داشت بازی کند اما تنها موفق به انجام دو بازی شده است. طبق گزارش Kicker اینتراخت از فداکاری او تحت تاثیر قرار گرفته است ولی درد او بیشتر از چیزی است که بتوان از آن چشم پوشی کرد. انتظار میرود وارلا به منچستریونایتد بازگردد. تنها یک سال از قرارداد او با شیاطین سرخ باقی مانده است و در تابستان باید تصمیمی در مورد آینده ی او گرفته شود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *