دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بارسلونا و منچستریونایتد در رقابت برای جذب سمدو

بارسلونا و منچستریونایتد در رقابت برای جذب سمدو

غول های فوتبال اروپا مدافع جوان بنفیکا را به عنوان هدف خود برگزیده اند و باید دی در نهایت کدام یک در جذب او موفق خواهد بود.

یونایتد فنز- منچستریونایتد یک بار دیگر در بازی روز شنبه ی بنفیکا نماینده ای داشت. چند سالی هست که باشگاه منچستریونایتد بازی های بنفیکا را دنبال میکند ولی در فصل جاری در تک تک بازی های این تیم نمایندگانی را داشته است. رسانه ها ویکتور لیندلوف و نلسون سمدو را بازیکنان تحت نظر شیاطین سرخ میدانند و یک روزنامه ی اسپانیایی از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کرده است و سمدو را علت این پیگیری ها میداند.

روزنامه ی Sport یکشنبه گفت که اولویت اصلی بارسلونا برای نقل و انتقالات تابستان یک مدافع راست است که از زمان جدایی دنی آلوز مشکلاتی را در این ناحیه داشته اند. منچستریونایتد در صدر تیم های خواهان سمدو قرار دارد و اشاره شده است که آنها آماده ی پرداخت ۴۰ میلیون یورو هستند که به عقیده ی اسپورت مبلغ مد نظر بنفیکاست.

این گزارش نکات مشترکی با خبری که ماه گذشته در رسانه های پرتغال مبنی بر توافق اولیه ی منچستریونایتد و سمدو منتشر شد دارد. مبلغ اشاره شده در هر دو خبر یکسان است.

این اخبار تمامی نخواهند داشت تا نقل و انتقالات تابستان که باید دید آیا مورینیو علی رغم داشتن والنسیای آماده اقدام به خرید مدافع راست دیگری میکند یا خیر که در صورت مثبت بودن پاسخ، سمدو یکی از گزینه های در دسترس برای شیاطین سرخ است.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

سال ۱۳۹۷ مبارک باد

سال یک هزار و سیصد و نود و هفت بر تمام دوستداران منچستریونایتد، حامیان یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *