سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / اینتر نزدیک به امضای قرارداد با یکی از اهداف اصلی شیاطین سرخ

اینتر نزدیک به امضای قرارداد با یکی از اهداف اصلی شیاطین سرخ

منچستریونایتد مشتاق به خدمت گیری دی فری، مدافع تیم لاتزیو است.

یونایتد فنز- دی فری ۲۵ ساله یکی از اهداف باشگاه های انگلیسی در چند سال اخیر بوده است. خبرگزاری Express میگوید که لاتزیو قصد فروش او را دارد و هنوز قرارداد او با باشگاه تمدید نشده است.
انتظار میرود باشگاه لاتزیو به مبلغی کمتر از ۳۰ میلیون پوند برای فروش او راضی نباشد. پس از صرف ۱۵۰ میلیون پوند برای بازیکنان جدید در تابستان گذشته، مورینیو مشتاق است تا در پایان فصل دوباره سرمایه گذاری عظیمی انجام دهد و شانس منچستریونایتد برای کسب عنوان قهرمانی لیگ جزیره را افزایش دهد. علاقه بر مورینیو کنته هم دی فری را زیر نظر دارد و همانند مورینیو به دنبال تقویت خط دفاعی تیمش است.

با توجه به اینکه انتظار میرود جان تری در پایان فصل چلسی را ترک کند، آبی های لندن در حال بررسی گزینه های موجود هستند و به گزارش Daily Star کولیبالی نیز یکی از گزینه های کنته است. ولی روزنامه ی ایتالیاییGazetta dello Sport مدعی است که اینتر برای جذب دی فری به توافقات اولیه رسیده است. تنها مانع قابل توجهی که میتواند باعث عدم انجام این انتقال شود مبلغ قرارداد است. گفته میشود اینتر قصد ندارد بیشتر از ۲۰ میلیون پوند برای او پرداخت کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *