سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / اینتر خواهان جذب دارمیان

اینتر خواهان جذب دارمیان

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است.

یونایتد فنز- حالا که مورینیو تمام مدافعان خود را آماده و دور از مصدومیت و در اختیار تیم میبیند، مشخص میشود که او اعتقادی به دارمیان ندارد. او در دفاع راست والنسیا و در دفاع چپ اخیرا بلیند را به او ترجیح میدهد.

این ایتالیایی که توسط فن خال خریداری شد این فصل تنها ۱۵ بازی در تمام رقابت ها برای شیاطین سرخ انجام داده است و شایعات بازگشت او به ایتالیایی مدت است که سرزبان ها افتاده است.

او بیشتر از همه ی تیم ها به اینتر لینک شده است و پس از اینکه مدتی اخباری در مورد انتقال او به سن سیرو مطرح نبود، حالا دوباره این خبر توسط رسانه های ایتالیایی مطرح شده است.

طبق گزارش Corriere dello Sport اینتر به دنبال تقویت خط دفاعی خود در تابستان است و شرایط کنونی دارمیان در الدترافورد کار اینتر را برای جذب این بازیکن ۲۷ ساله آسان میکند. با وجود دارمیان سرمربی اینتر، پیولی میتواند ترکیب مورد علاقه ی خود، ۴۲۳۱ را با اطمینان کامل از خط دفاعی خود، بچیند.

اینکه آیا این مدافع ایتالیایی یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا را ترک خواهد کرد و به کشور خود باز خواهد گشت هنوز مشخص نیست هرچند که کار های اخیر مورینیو این انتقال را محتمل تر کرده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *