خانه / هیچکدام / اورتون نزدیک به امضای قرارداد با اشنایدرلین

اورتون نزدیک به امضای قرارداد با اشنایدرلین

گمانه زنی هایی در مورد مقضد بعدی هافبک فرانسوی منچستریونایتد وجود دارد و اورتون محتمل ترین گزینه است.

یونایتد فنز- روزنامه ی فرانسوی اکیپ باور دارد که هافبک منچستریونایتد توسط رونالد کومان اغوا شده است و از این رو احتمال پیوستن او به اورتون بیشتر از وست برومویچ است. گفته میشود که وست برومویچ یک پیشنهاد حدودا ۲۱ میلیون پوندی برای اشنایدرلین ارسال کرده است که مورد قبول منچستریونایتد نیست. و تونی پولیس شاید دیگر از این انتقال ناامید شده باشد چرا که اگر اورتون چیزی را منچستریونایتد میخواهد فراهم کند احتمال پیوستن این بازیکن فرانسوی به آبی های مرسی ساید بیشتر است.

untitled

اکیپ میگوید اشنایدرلین برای انجام انتقال بی قرار است و از این رو شاید این انتقال در چند روز آینده انجام شود. روزنامه های فرانسوی بر این باورند که احتمال دارد پیشرفت های در انتقال احتمالی او در آخر هفته حاصل شود و یا حتی در مراحل پایانی باشد چرا که اورتون و خود بازیکن تمایل دارند که کار های انتقال در آخر هفته تماما انجام شده باشد. حالا این به اورتون بستگی دارد که پیشنهادی ارائه کند که منچستریونایتد را راضی کند.

وست بروموویچ امیدوار است که اورتون این کار را انجام ندهد و تونی پولیس شانس دوباره ای برای به خدمت گیری این بازیکن داشته باشد. صحبت هایی در مورد پیشنهاد هایی از باشگاه های غیر انگلیسی هم مطرح شده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *